Ваш кошик пустий!

Лодки из ПВХНадувні човни з ПВХ

Човен є одним з найважливіших помічників для будь-якого рибалки. Вони дозволяють ловити рибу на досить великій відстані від берега, що гарантує хороший улов і спокійну обстановку.

Багато рибалки віддають перевагу надувним човнам. Серед їх основних переваг можна виділити максимальну простоту в транспортуванні. У здутому стані їх такі човни відрізняються компактними габаритами і невеликою вагою. Таким чином, ПВХ човни можна з легкістю складати навіть в рюкзак.

Основні типи

У каталозі інтернет-магазину «Полювання на риболовлю» можна знайти човна, виготовлені з наступних матеріалів:

  1. Армована гума. Ці моделі є найбільш дешевими. Вони ідеально підходять для тих рибалок, хто не хоче сильно витрачатися. Однак за технічними характеристиками і тривалості експлуатації вони істотно поступаються більш сучасним моделям.
  2. Хайпалон. В основі цього матеріалу використовується штучний каучук і поліетилен. Такі човни характеризуються прекрасній зносостійкості, а також стійкістю щодо ультрафіолетового випромінювання. Їх можна використовувати при температурі від -60 до +90 градусів. З цього матеріалу створюються човна «Noahyacht».
  3. Армований полівінілхлорид. Такі човни вигідно відрізняються підвищеним рівнем міцності, довговічністю і доступною вартістю. Тривалість їх експлуатації становить не менше десяти-п'ятнадцяти років. Серед таких найбільшою популярністю користуються човна «Kolibri» і «Storm».

Надувні човни з ПВХ для риболовлі поділяються на такі типи

  1. Моторні надувні човни .
  2. Гребні надувні човни .

Найбільшою популярністю серед покупців користуються гребні човни . Такі човни відрізняються невеликою ціною, відповідаючи при цьому всім необхідним вимогам. Незважаючи на порівняно просту конструкцію, ці моделі максимально міцні, надійні і довговічні.

Гребні надувні човни з ПВХ оснащені високими бортами, які поділяються на спеціальні відсіки. Таким чином, навіть якщо пошкодиться один з них (наприклад, трапиться прокол), човен і раніше буде залишатися на плаву.

З метою додання корпусу необхідної жорсткості і комфортності човна обладнуються лавками. Деякі надувні човни можуть комплектуватися транцем, що надає можливість ставити на неї мотор.

Крім того, човни можуть відрізнятися за такими критеріями як вид днища, пасажиромісткість, вантажопідйомність, вагу та ін. Досить популярними вважаються одномісні човни , вартість яких є відносно доступною для більшості покупців. Тим, хто планує рибалити разом з друзями, варто звернути увагу на двомісні надувні човни та більш, які розраховані на шістьох і більше осіб.

Як зробити замовлення?

Інтернет-магазин «Полювання на риболовлю» надає всім бажаючим можливість купити надувні човни та аксесуари до них за доступними цінами. У каталозі можна знайти детальний опис всіх моделей, якісні фото та огляди - все, що допоможе зробити правильний вибір.

Щоб купити ПВХ човен , досить зробити замовлення на сайті або зв'язатися з менеджерами магазину за вказаним контактним телефоном.

У даній категорії немає товарів.