Ваш кошик пустий!

Бойли


Показано с 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Купити рибальські бойли варто, якщо ви маєте намір приходити з риболовлі з щедрими уловами. Бойл для підгодовування виготовляються з урахуванням переваг певного типу риб і здатні виконувати як роль підгодовування, так і насадки, гарантуючи тим самим щедрий улов.

Що таке бойл для риболовлі та їх класифікація

Бойл для риболовлі - їстівна приманка у вигляді кульки з щільної маси, просоченої аттрактантами. Раніше рибалки виготовляли бойли самостійно, але краще бойли купити, адже виробник вже врахував всі нюанси і виготовив наживку, від якої не зможе відмовитися жодна риба, до того ж, ціна бойлів невелика, а ось рибалка з бойлами в рази ефективніше.

Підгодовувальні бойли купити можна в різних варіаціях. Всі моделі розрізняють по сезонності, ступеня плавучості, кольором, діаметру, і для молодого і недосвідченого рибалки купити рибальські бойли може бути не просто. Не знаючи класифікацію приманок можна легко заплутатися, тому спочатку пропонуємо ознайомитися з нею:

  • Плавучість: за ступенем плавучості бойли купити в Україні можна трьох категорій - плаваючі, потопаючі і нейтральної плавучості. Перші використовуються в водоймах з змуленим або зарослим дном. Потопаючі, як правило, використовують для лову коропа, а нейтральні - універсальні.
  • Сезонність: Бойли для риболовлі купити можна для будь-якого сезону. Осінньо-весняні мають "м'ясні" аромати риби або мотиля, а літні мають солодкуваті фруктові запахи.
  • Колір: підгодовувальні Бойл купити можна різних кольорів. Світлі і яскраві для митних водойм, і навпаки.
  • Розмір: маленькі Бойл для риболовлі дрібних риб, великі - для трофейних.
Скільки коштують бойли залежить переважно від обсягу упаковки, складу і репутації виробника. Ціни на бойли доступні, і тому зловити трофейного коропа під силу всім.

Де купити підгодовувальні бойли в Україні

Продаж бойлів здійснюється в інтернет-магазині "Охота на Рыбалку". У нашому каталозі ви зможете купити бойл різних моделей - плаваючі, потопаючі, насадок, коропові. У нас завжди хороший, якісний товар, кращі Бойл і ціни в Україні

Бойли купити в інтернет магазині дуже просто. Потрібно тільки вибрати бойл підгодовувальні і оформити замовлення - доставку і все інше ми беремо на себе. Можна купити бойли в Харкові, Одесі, Дніпропетровську та інших містах України. А якщо хочете купити Бойл в Києві, то замовте доставку товару кур'єром.