Ваш кошик пустий!

Шнури і волосіні


Виберіть підкатегорію

Показано с 1 по 20 з 46 (усього 3 сторінок)

Шнури і волосіні

Щоб купити волосіні і шнури правильно, їх потрібно підбирати в залежності від пори року, місця лову і різновиди риби, яку планується ловити. В інтернет-магазині «Полювання на риболовлю» є плаваючі і тонуть волосіні і шнури різної вагової навантаження, з різною довжиною і діаметром. Розглянемо, як їх вибирати.

Ліски і шнури для риболовлі: особливості вибору

У магазині "Полювання на риболовлю" рибальські шнури і волосіні розділені за категоріями, що спрощує їх вибір.

волосінь

Моноліска з'явилася в арсеналі рибалка давно. Вона дуже зручна, тонка і прозора, має невелику ціну. Відмінні особливості:

  • Невелика натяжка;
  • Відсутність "пам'яті";
  • Висока міцність;
  • Великий вибір відтінків.

Для лову за допомогою спінінга, підійде жорстка і Малорозтяжні волосінь. Якщо ви хочете зловити трофейну рибу, вибирайте волосінь відповідно до відтінком води і рівнем освітлення водойми на потрібній глибині.

шнури

Плетений шнур для риболовлі - це снасть з декількох переплетених тонких нейлонових ниток. Плетінка товщі і міцніше монолески. Завдяки тому, що всі шнури обробляються спеціальним мастилом, знижується тертя на кільцях, закид проводиться дуже плавно і чітко.

Переваги використання рибальського шнура:

  • мінімальна натяжка;
  • мінімальне тертя на котушці;
  • хороша чутливість.

Шнури діляться на плоскі і круглі, вони бувають трьох-, чотирьох-, восьмижильний. Але при виборі увагу варто обертати не на форму, а на навантаження на розрив з урахуванням того, якого розміру рибу плануєте спіймати. Шнур ідеально підійде для трофейної риби великих розмірів.

флюорокарбон

Волосінь з флюорокарбона щільніша і м'яка. Її основна перевага - невидимість. Це властивість дозволяє мати успішний улов, так як риба не бачить волосінь в воді і спокійно заковтує наживку. Друга незаперечна перевага - стійкість до стирання. 

Як купити рибальські шнури і волосіні

Ліски і шнури для риболовлі можна купити в режимі онлайн або по телефону. Наш інтернет магазин здійснює доставку товарів по Києву і області, а також по всій території України за допомогою транспортних компаній партнерів. Наші рибальські шнури і волосіні відрізняються високою якістю, вони протестовані досвідченими рибалками і вироблені кращими компаніями. У їх числі: Salmo, Select, Favorite, Lucky John.