Ваш кошик пустий!

Снасті для зимової риболовлі


Виберіть підкатегорію

Показано с 1 по 19 з 19 (усього 1 сторінок)

Зимові снасті для риболовлі необхідні кожному рибалці, який любить виїжджати на водойму взимку для лову риби. Сьогодні можна купити зимові снасті на рибалку самих різних видів, тому рибалці потрібно розуміти, чим вони всі відрізняються. Знання особливостей різних снастей дозволить рибалці правильно вибрати снасті, забезпечивши собі комфортну зимову риболовлю.

Різновиди снастей для зимової риболовлі

За способами риболовлі вудки діляться на наступні різновиди:

  1. Мормишечние. Використовуються, коли потрібно зловити хижаків або мирну рибку в воді, де течія слабка або його зовсім немає.
  2. Поплавочние. Використовуються в водосховищах для упіймання нехижих рибок.
  3. Поставушки. Дозволяють виловлювати мешканців водойм без течії. Відрізняються від поплавців вудок тим, що клювання візуалізується по сторожці.
  4. Жівцовкі. Використовуються для упіймання хижих риб.
  5. Жерлиці. Являють собою різновид жівцовок. Застосовуються для пасивної лову. Подібні пристосування не містять удильника.
  6. Для течії. Подібні снасті на зимову риболовлю варто придбати тим, хто планує ловити нехижі рибу в воді зі звичайним і потужним плином.
  7. Блеснільнікі. Такі зимові рибальські снасті дають можливість ловити хижих мешканців водойм на приманки, які зроблені штучно.

Типи зимових снастей - удильники

Балалайки - це рибальські снасті для зимової риболовлі, де бобина об'єднана з руків'ям. Для намотування на котушку потрібно повернути гвинт страховки і витягнути шпулю. Волосінь проводиться через зовнішній паз входу, після чого примотується до котушки. Після монтажу шпулі в бобіну рибалка намотує волосінь до кінця.

Також можна купити зимові рибальські снасті, що представляють собою удильники з ручками і ножами. Вони користуються великою популярністю серед рибалок України. Особливі удильники для блеснения представляють собою невеликі (до 0.7 м) бланки, оснащені котушкою одного з наступних типів:

  • велика інерційна;
  • мала безінерційна;
  • мультиплікатор.

Як зробити вибір товарів для зимової риболовлі

Якщо планується ловити мешканців водойм на мормишку, варто придбати такий товар для зимової риболовлі, як балалайка. Це легка вудка, де немає ніяких зайвих деталей. Найлегшими є снасті для зимової ловлі безмотильной способом. При подібній ловлі рука рибалки безперервно рухається, отже, з метою зниження навантаження вудка повинна мати невелику вагу. Це дозволить ловити рибу тривалий термін без перерви.

Можна купити снасті, які відносяться до поставушки. Подібні пристосування оснащуються нерухомою приманкою, яка дозволяє ловити як хижаків, так і мирних мешканців водойм. Кивок тут служить тільки для подачі сигналу про початок клювання. Якщо ви вирішили для зимової риболовлі купити снасті саме такого типу, придбайте удільнік на ніжках. Він повинен бути оснащений волосінню радіусом близько 0.07 мм. На кінчик Лєскова нитки можливо намотати велику мормишку, блесненку, гачок з вантажем. За допомогою даних приладдя для зимової риболовлі легко зловити представників сімейства судакових, Карасьова.

Жівцовкі використовуються, коли потрібно зловити хижу рибу невеликого розміру. Це може бути окунь, ротан. На кінчик Лєскова нитки надівається прослизає вантаж масою близько 5 г, стопорний елемент з силікону, а також прив'язується гачок з великим цівкою. Гачок обладнають Верхівці, яка в народі називається кількою. Щоб якийсь великий мешканець водойми не затягнув вудку в воду, застосовують фанерні або пластикові закривашка.

Не забудьте придбати спеціальний ящик для рибалки. На ньому рибалка розміщується в очікуванні поклева. Крім того, ящик використовується для зберігання різних рибальських снастей. Вибирати його потрібно, враховуючи обсяги спорядження, яке ви берете з собою на зимову риболовлю.

Все для зимової риболовлі в інтернет магазині «Полювання на риболовлю»

Зимові рибальські снасті купити можна на нашому сайті. У магазині представлені товари хорошої якості. Виберіть необхідне для отримання дозволу замовлення. Все для зимової риболовлі купити можна за доступною ціною з доставкою по території України: Київ, Харків, Дніпро та інші міста.