Ваш кошик пустий!

Атрактанти


Показано с 1 по 13 з 13 (усього 1 сторінок)

Сьогодні купити ароматизатори для риболовлі - звичайна справа як для цінителів спортивної риболовлі, так і початківців рибалок. Ці ароматні добавки встигли завоювати популярність, адже як показує практика рибальські атрактанти в кілька разів підвищують кількість улову.

Що таке атрактанти для риболовлі

Атрактанти - ароматна добавка. Нею змочують приманку перед занедбаністю, щоб зробити її ще більш привабливою для риби. Атрактанти для риболовлі виготовляється з натуральних або хімічних речовин. Його ароматичні властивості підбираються з урахуванням переваг риб.

Купити аттрактант в Україні можна на водній, спиртовій або олійній основі. Від складу аттрактанта для риби залежить те, як він буде вести себе в воді. Ароматизатори на водній основі добре поширюються по водоймі, завдяки чому можуть залучати рибу навіть з тривалого відстані. Купити аттрактант на спиртовій основі потрібно, якщо планується ловля в холодній воді. А якщо потрібно приманити рибу до поверхні водойми - варто аттрактант купити на масляній основі. Масляні довго розчиняються у воді і залишають після себе каламутне ароматне хмара.

Як вибрати ароматизатори для риболовлі

Купити аттрактант для риболовлі можна різної форми випуску:

  1. Порошкові атрактанти для риболовлі купити потрібно, якщо планується фидерная, поплавочная або коропова ловля. Такі суміші замішуються в підгодовування і роблять її ще більш привабливою для риби за рахунок більшої пахучості.
  2. Гелі-атрактанти застосовується в основному для лову спінінга хижака. Ними змащують воблерів і інші види штучних приманок. Перевага даного виду в тому, що він густий і не вимагає частого оновлення.
  3. Купити Арому для риболовлі у вигляді спрея варто для поплавковою лову. Цими рідкими ароматизаторами змочують наживки. Вони зручні у використанні, хоч і швидко змиваються водою.

Купити ароматизатор для риболовлі варто незалежно від того, ловите ви на штучну або натуральну приманку. Штучну приманку аттрактант для риболовлі допоможе замаскувати, а живу зробить ще більш привабливою.

Де аттрактант купити в Україні

Купити атрактанти для риболовлі можна в інтернет-магазині "Охота на Рыбалку". Завдяки зручному каталогу сайту і докладного опису ви без зусиль зможете підібрати атрактанти і купити їх в кілька кліків.

У нас ароматизатор для риболовлі купити можна у всіх містах України. Ми відповідаємо за якість товару, справедливі ціни і швидку доставку до вашого регіону.