Ваш кошик пустий!

Флюорокарбон


Показано с 1 по 6 з 6 (усього 1 сторінок)

Досвідчені рибалки знають секрети ефективної риболовлі. Для упіймання великої риби варто купити волосінь з флюорокарбона, яка за характеристиками перевершує іншу оснастку. Особливо часто подібні повідці застосовують прихильники спінінга і фідерної ловлі.


Переваги лісок з флюорокарбона

Цей матеріал був зроблений компанією Kureha (Японія) в 1971 р для використання в нафтогазовій галузі. Сьогодні з нього виготовляють рибальське оснащення. Він має наступні переваги:

  1. Підвищена зносостійкість. Це дає можливість рибалити в будь-якому місці, незалежно від каменистості водойми та інших факторів, здатних привести до деформації жилки.
  2. Невидимість в воді. Показник заломлення світла у флюорокарбона майже такий же, що і у води.
  3. Відсутні деформаціі. Волосінь з даного матеріалу не запам'ятовує вигини. Це дозволяє уникнути накладок. Рибалка може відразу після розмотування почати використовувати флюорокарбонову волосінь.
  4. Малий показник поглинання води. Волосінь не змінює свого початкового розміру навіть після тривалого застосування.
  5. Легко занурюється в воду. Це основне, через що купити флюорокарбон рекомендовано любителям лову поплавком / нахлистом. Матеріал важить на 50 відсотків більше аналогів, на 75 відсотків важчий за воду.

Єдиний мінус таких повідків - велика ціна. Однак можна знайти волосіні, упаковані в малі розмотування, які коштують не так і дорого.

Як вибрати і купити флюорокарбон в Києві або іншому місті

При виборі товару потрібно враховувати модель, розмір розмотування, діаметр волосіні. Якщо ви користуєтеся фідером, можна волосінь з флюорокарбона купити в Україні в інтернет-магазині «Полювання на риболовлю», яка має діаметр 0.01-0.02 см. Подібна оснащення практично не видно в водоймі, забезпечує упіймання обережних рибок.

Невидимість в водоймі стане в нагоді при затриманні жереха, який славиться відмінним зором. Для хижаків потрібно застосовувати повідець діаметром від 0.03 до 0.06 см. Якщо маєте намір ловити щуку, потрібно флюорокарбоновую волосінь купити з ще більшим діаметром. Ліскова нитка великої товщини витримає укуси щуки, сома. Крім того, вона допоможе зловити судаків і окунів завдяки невидимості.

Вибравши хорошу волосінь з каталогу, оформіть замовлення в інтернет-магазині «Охота на рыбалку». Ціна снастей у нас нижче, ніж у конкурентів. Є можливість замовлення доставки куплених лісок за потрібною адресою.