Ваш кошик пустий!

Оснащення для риболовлі

Показано с 1 по 20 з 74 (усього 4 сторінок)

Риболовля починається ще задовго до прибуття на улюблений водойму - насамперед потрібно вибрати відповідну рибальську оснащення. Для тих, хто не любить витрачати час на підбір і зв'язку різних потрібних елементів, є вже готові оснащення, підібрані по стилю лову і типу риби. Якщо ж ви справжній майстер своєї справи, і точно знаєте, що потрібно саме вам, можна і самостійно підготувати спорядження з комплектуючих.

Оснащення для риболовлі: елементи і особливості

Оснащення рибальська - комплекс елементів, необхідних для рибного лову, закріплений на волосіні. Основний елемент снасті - рибальський гачок, або кілька гачків, розташованих на деякій відстані один від одного. Всі інші елементи підбираються залежно від способу лову:

  • для лову на вудку обов'язково кріпиться поплавок і грузила;
  • для лову на спінінг обов'язковим елементом є штучна приманка;
  • для лову нахлистом використовується спеціальний гачок, який представляє собою одне ціле з приманкою;
  • для оснащення вудилища для донного лову кріпляться грузила або замінюють їх годівниці;
  • оснащення для фідера оснащуються асиметричними і симетричними петлями, патерностер.

Ціна оснастки багато в чому визначається наявністю або відсутністю елементів, а також їх кількістю. Як правило, чим більше елементів в оснащенні, тим дорожче її вартість.

Різновиди готових оснасток

Купуючи готову оснащення, ви економите час і отримуєте професійно підготовлену снасть. Оснащення підготовлені для різних видів рибної ловлі і являють собою оптимальну комбінацію вертлюга, повідка, гачка і інших елементів.

Популярні оснастки:

  • "Вбивця карася" - ефективна в будь-яких умовах, має кілька пружин під підгодовування.
  • З годівницею "Пружина" - підходить для упіймання середньої і великої мирної риби .
  • Монтаж "Кавун" - оснащується декількома гачками, щоб збільшити шанси піймання риби, навіть якщо кілька наживок вже з'їдено.
  • Фидерная із симетричною петлею - оснащена змінним вантажем, що допоможе мінімізувати перехлести.
  • In-line короповий - оснащення, розроблена спеціально для упіймання коропа. 

Готову оснащення при бажанні ви можете доукомплектувати на свій розсуд, підібравши відповідне на ваш погляд грузило або приманку.

Де купити оснащення для риболовлі

Купити оснащення ви можете в нашому інтернет-магазині. У каталозі представлена ​​величезна різноманітність як готових оснасток, так і їх комплектуючих. У нас кожен рибалка знайде для себе найбільш підходящий варіант для планованих умов, виду риби і стилю лову. Доставка замовлень здійснюється по всіх містах України.