Ваш кошик пустий!

Махові вудилища


Показано с 1 по 20 з 21 (усього 2 сторінок)

Махові вудлища виробляються з полегшених матеріалів на основі графіту і мають підвищені показники міцності. Якщо махову вудку купити, можна забезпечити собі комфортну ловлю риби на короткій і середній дистанції. Роблячи вибір такого типу снастей, необхідно взяти до уваги кілька параметрів.

Розмір махового вудилища

Довжина - ключова характеристика подібної оснастки. Рекомендована довжина маха - 7 м. Якщо таке махове вудилище купити в Харкові або іншому місті, можна буде забезпечити собі повноцінний облов прибережної зони на відстані 5-11 м.

Досвідчені рибалки можуть купити махове вудилище в Україні розміром 9 м. Початківцям та любителям риболовлі, варто придбати вудку розміром 6-7 м. На таку вудку можна ловити уклейок, плотву, червоноперих риб, які мешкають на дистанції 4-7 м від узбережжя. Також вона підходить для риболовлі в швидкому темпі, коли часовий проміжок між закиданням не перевищує декількох секунд. Крім того, подібними вудлищами легко ловити рибу з човна.

Потужність і тест вудок махових

Тест пишеться на бланку. Рибалки зазвичай дивляться тільки на верхній тест, що не зовсім правильно. Якщо даний параметр дорівнює 3-15 г, а ви застосовуєте приманку масою 1.5 г, сподіватися на точні закидання не варто. Щоб уникнути цього потрібно таке махове вудилище купити в Україні, маса якого порівнянна з тестом.

Від потужності залежать глибина і дистанція риболовлі. При сильних вітрових поривах і течії будуть потрібні обтяжені снасті з поплавком, вантажопідйомність якого перевищує 4 г. Для максимально точного закидання варто купити вудлище махове або іншому місті, що має високу потужність і нижній тест більше 4 м

Як вибрати лад

Купити махову вудку в Києві і іншому місті можна з ладом, який відноситься до однієї з наступних категорій:

  • повільний;
  • середній;
  • швидкий.

Махову вудку купити в Україні з повільним ладом варто любителям делікатного лову. Воно відмінно в'яже рибу, дозволяє вудити на коротких дистанціях. Особливо зручні подібні снасті при риболовлі з судна. На них можливо встановлювати найтонші волосіні і повідці. Більшу частину навантаження при виведенні приймає на себе бланк вудилища.

Вибирати вудку з швидким ладом потрібно тим, хто планує рибалити на великих дистанціях. За допомогою такої оснастки можна виконувати облов віддалених областей водойми. Якщо таку махову вудку купити в Україні, можна буде точно закидати приманку навіть при сильному вітрі.

Снасті із середнім ладом вигинаються при замахах до середини. Вони підходять для риболовлі з приманками масою 3-15 г, витримують сильні ривки мешканців водойм. При цьому рибалці потрібно плавно підсікати рибу при поклеве.

Як купити махову вудку в Харкові і іншому місті

Якщо хочете купити махове вудилище в Києві, Харкові чи іншому місті України, оформіть замовлення товару з доставкою на нашому сайті. У каталозі інтернет-магазину «Охота на рыбалку» представлено безліч снастей хорошої якості за низькою ціною.