Ваш кошик пустий!

Товары для кемпинга

Показано с 1 по 20 з 20 (усього 1 сторінок)

Товари для кемпінгу знадобляться людям, які люблять відпочивати на природі. Україна - мальовнича країна, тому не дивно, що відпочинок за містом настільки тут популярний.

Популярні товари для кемпінгу

Головний елемент похідного спорядження - це намет. За призначенням вона класифікується на такі типи:

 1. Штурмова. Використовується для підйомів в гори. Володіє компактні габарити, легко і швидко встановлюється, має високу міцність.
 2. Трекинговая. Використовується при розміщенні на спеціальних стоянках.
 3. Кемпінгові. Відрізняється великою висотою, простором та комфортністю. Оптимальна для тривалого розміщення.
 4. Пляжна. Виготовляється з щільного матеріалу, не схильна до нагрівання від сонця, але при цьому слабо захищає від опадів.

Також намети розрізняються за формою. У продажу є півсфера, напівбочка або шатрова намет. Кращу стійкість вітрі демонструє перший варіант.

Ще один корисний товар для туризму та кемпінгу - рюкзак. Він повинен бути міцним, містким, функціональним, практичним. Деякі моделі мають властивість водонепроникності.

При виборі спорядження для кемпінгу потрібно враховувати наступні фактори:

 • матеріал, з якого зроблено виріб;
 • фурнітура;
 • габарити;
 • колір;
 • місткість;
 • маса.

Спальний мішок забезпечує туристу комфортний сон в поході. Найчастіше любителі активного відпочинку купують в магазині «кокони» - мішки анатомічної форми, що зберігають тепло. У «коконів» є капюшон, який затягується, що захищає людину від холоду, опадів, комах.

Спальний мішок-ковдра має форму прямокутника. Зазвичай цей товар для кемпінгу і туризму застосовують у весняний, літній, осінній сезони. Цей мішок комфортніше «кокона», тому що в ньому більше вільного місця.

Для виїзду на пікнік варто купити спеціальні меблі:

 • розкладні стільці, столи;
 • захисні тенти, сітки;
 • гамаки, розкладачки.

Термопосуду - аксесуар, який спрощує процедуру готування їжі і прийом їжі під час перебування на природі. Для кемпінгу товари даного типу виготовляються з високоякісних матеріалів, які безпечні для людського організму. Термопосуду зберігає температуру їжі і напоїв, відрізняється довговічністю, стійкістю до ударів.

Де купити все для кемпінгу

Купити товари для кемпінгу можна в інтернет магазині «Полювання на риболовлю». Зробіть вибір потрібних товарів з каталогу, після чого оформите замовлення. Доставка замовленого спорядження виконується в будь-які міста України: Київ, Львів, Дніпро та ін.

Ціна кемпінгових товарів в нашому інтернет-магазині не перевищує середньоринкову. Це робить їх доступними для людей з різним бюджетом. При цьому спорядженні має високу якість, тривалий період експлуатації.