Ваш кошик пустий!

Род-поди


Показано с 1 по 5 з 5 (усього 1 сторінок)

Род под - це підставка, на якій розміщується вудка при донної риболовлі. Родпод купити потрібно тим, хто не хоче тримати вудку в руках до самого моменту поклева. Підставки род под розрізняються як по конструкції, так і за матеріалом виготовлення.

Який род под купити в Києві: види підставок

Можна рід під купити одного з наступних типів:

  • Стандартний - використовується на помостах, набережних, узбережжі. Такий род под купити варто любителям коропового лову.
  • Скай-под - встановлюється в водоймі, направляє вудку в верхню сторону. Такий род под для риболовлі стійкий, може використовуватися в паводок. Корпус даного род пода для риболовлі - телескопічний, що спрощує експлуатацію.
  • Занижений - купити рід для риболовлі такого типу варто тим, кому потрібна максимальна стійкість. Якщо ви такий род под для риболовлі купите, то ваше вудилище витримає і сильний вітер, і злива.
Ви можете рід під купити в Україні, який зроблений з:

  • алюмінію;
  • звичайної сталі;
  • нержавіючої сталі.
Якщо ви хочете сталевий род под купити в Україні, пам'ятайте, що він стійкий, але багато важить. Такий род под  купити можна, якщо ви рибалите в місцевості з рідкими дощами, тому що підставка зі звичайної стали не захищена від корозії. В іншому випадку краще купити rodpod з нержавіючого металу. Алюмінієві вироби мають малу вагу, захист від іржавіння.

Ще можна купити род под в Україні з пластиковими деталями. Деякі рибалки побоюються купувати подібні тримачі. Однак виробники застосовують якісний і високоміцний полікарбонатний матеріал, стійкий до деформацій. Придбати такий род под в Україні коштує, якщо вам потрібно максимально надійна підставка.

Род под в Києві: особливості вибору

При виборі род пода в Києві враховуйте наступні параметри підставки:

  1. Наявність / відсутність сигналізатора. Більшість сучасних власників оснащені електронними сигналізаторами кльову.
  2. Кількість стійок. Опор може бути 3 або 4. Рекомендується купувати тримач з функцією регулювання довжини стійок. Це дозволить вам монтувати оснащення під будь-яким кутом відносно горизонту. Настроюється тримач під коропову вудку може бути монтований в одну лінію з жилкою. Це збільшує чутливість сигналізаторів кльову.
  3. Конструкція підставки. Габарити власника повинні відповідати розміру рукояті. Підставка повинна утримувати вудку навіть у вітер.
Якщо у вас є автомобіль, можна купувати тримач будь-якого відповідного розміру. В іншому випадку краще купити малогабаритну підставку, яка трохи важить. Вартість виробу залежить від виробника, матеріалів, характеристик. Брендові вироби коштують дорожче.

Род под купити в Харкові і іншому місті можна в інтернет-магазині «Охота на Рыбалку». На рід під ціна невисока, що робить власники доступними для всіх рибалок. Виберіть відповідний товар з асортименту і замовте його доставку, щоб зробити риболовлю набагато комфортніше.