Ваш кошик пустий!

Садки для риби


Показано с 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Основне призначення садка для риби - збереження улову в живому вигляді. Недосвідчені рибалки нерідко плутають садки рибальські та рибальські. Перші призначаються для того, щоб тимчасово зберігати улов, другі використовуються для вирощування рибок.

Садок для риби купити в Києві - основні види

Можна садок для риби купити один з наступних типів:

  1. Універсальний. Такі садки для риби користуються найбільшою популярністю. Вони дозволяють зберігати видобуток протягом невеликого терміну. Універсальний рибальське садок - це виріб, що складається з кільцевих елементів середньої / низької жорсткості. При зануренні у воду такої садок для риболовлі приймає округлу форму.
  2. Металевий. Такий рибальське садок для риби проводиться з дроту невеликої товщини. Якщо бажаєте зловити велику рибу, потрібно купити рибальський садок саме з металу. Зовні він схожий на глечик з кришкою нагорі.
  3. Короповий. Такого типу садок рибальський купити в Києві коштує в тому випадку, якщо ви маєте намір зберігати улов довгий час. Це довге виріб (від 3 до 5 м.), Яке можна занурювати на велику глибину.

Купити садок для риби в Києві - особливості вибору

Якщо ви бажаєте садок для риболовлі купити, враховуйте наступні критерії, коли вибираєте товар:

  • матеріал виготовлення;
  • маса;
  • наявність заплічної сумки.
Рекомендується рибальський кіш купити, який зроблений з матеріалу, що не поглинає запахи. Можна придбати садок для риби в Києві з волосіні, силіконового матеріалу і сіток з гумою. Перераховані матеріали слабо поглинають воду, отже, швидко сохнуть і не продукують малоприємні запахи, що робить оптимальним варіантом для частої експлуатації.

Вирішуючи, який садок для риби купити в Україні, враховуйте масу вироби. Занадто легку / важку оснастку може бути незручно використовувати, якщо рибалка ведеться в водоймі з течією.

Також, визначаючи, який купити садок рибальський в Україні, вирішите, чи потрібна вам заплічна сумка. Вироби з такою сумкою зазвичай застосовуються для риболовлі нахлистом, коли потрібно багато ходити. На подібний садок для риби ціна більше, ніж на іншу оснастку. Можна купити рибальський садок в Україні з сумкою з льону. Він забезпечить збереження риби в свіжому вигляді протягом тривалого періоду. При цьому врахуйте, що таке оснащення складно приводити в нормальний вигляд після використання. Крім того, льон схильний до поглинання запахів. Це означає, що вам доведеться ретельно очищати матеріал після риболовлі, інакше він надовго вбере в себе «аромати» риби.

Також можна купити садок для риби в Одесі або іншому місті. Деякі рибалки модифікують маленькі вироби, зроблені з сітки з гумою, закріплюючи їх на поясі.

На рибальський кіш ціна залежна від матеріалу виготовлення і розмірів оснастки. Найдешевше можна купити садок для риби в Харкові або іншому місті, зроблений з волосіні і силіконового матеріалу. Вироби з сіток з гумою коштують дорожче. Чим більше розмір садка, тим вище ціна.

Купити садок для риби в Харкові, Запоріжжі, Києві чи інших містах України можна в інтернет-магазині «Охота на Рыбалку». У нас найнижчі ціни на представлену в каталозі продукцію від різних компаній. Товари мають хорошу якість, тривалий експлуатаційний період. Виконується доставка замовлених виробів по всій Україні.

Також в асортименті інтернет-магазину є інша рибальське оснащення. Котушки, вудлища, приманки, підсаки, волосіні - все це можна замовити в телефонному режимі або онлайн. Головне - знати, як правильно вибирати товар.