Ваш кошик пустий!

Котушки с бейтранером


Показано с 1 по 7 з 7 (усього 1 сторінок)

Бейтранер - частина оснастки, яка слугує для тимчасового відключення системи тормозів шпулі котушки. Це дозволяє найбільшим обивателям водойм стравлювати шнур зі шпулі. Катушка з байтранером є функціональною, завдяки їй можна виловити сильні риби, наприклад, коропа.

Короп має потужні клювання, і, якщо шпуля буде зафіксована, виникає ризик обриву шнура або затягування вудки на дно. При цьому без фіксації фрикційного тормоза ви не маєте змоги підсікнути рибу. Котушка з бейтранером вирішує данну проблему.

Коли байтранер активізований, він забезпечує легке змотування лісової ніти з котушки. Якщо відключено, оснастка працює стандартно, що дозволяє виваджувати рибу. Активація бейтранера здійснюється невеликим ричагом, розташованим позаду котушки. Це значно простіше, чим постійно перенастраювати фрікціон.

Чому варто купити катушку з байтранером

Безінерційна котушка з байтранером володіє великою кількістю плюсів. В першу чергу, вона позбавляє рибалку від необхідності постійно сидіти біля вудки і утримувати її в руках.

Рибальські котушки з байтранером можна застосовувати для різних типів риболовлі - короповій, донній, риболовлі фідером. Таке оснащення коштує дорожче і більше важить, але зате рибалка отримує гарантію того, що вудка залишиться в цілості й схоронності. Якщо клювання упущений, вудилище залишається на місці, а рибалка виконає змотування шнура. Якщо ж рибалка встигне вчасно активувати бейтраннер, то велика риба навряд чи вислизне.

З бейтранером котушки працюють плавно, майже без вібрацій. Це робить риболовлю більш комфортною, покращує чутливість і передбачуваність оснастки. Також за допомогою байтранера можна значно зменшити навантаження на шнур і котушку. Ця деталь мінімізує ймовірність пошкодження або втрати вудки. Крім того, підвищується шанс виловити велику здобич.

У котушок з бейтранером є і кілька несуттєвих мінусів:

  • коштують дорожче інший оснастки;
  • мають збільшену масу;
  • володіють складною конструкцією.

Де можна придбати катушку з байтранером

Щоб отримати катушку з байтранером в Україні, зробіть замовлення на сайті нашого інтернет-магазину «Охота на рыбалку». У каталозі інтернет-магазину представлено багато різних моделей з різними можливостями. Товари мають хорошу якість та ціну, яка не перевищує середньриночну. Доставка заказаних катушок та інших товарів виконується по всій території України.