Ваш кошик пустий!

Годівниці для риболовлі


Показано с 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Основне призначення годівниці для риболовлі - доставка корму туди, куди ви плануєте закидати вудку. Вона повинна бути аеродинамічною, що особливо важливо, якщо рибалка ведеться на видаленні від узбережжя (дистанція від 50 м).

Також годівниця для риб повинна мати міцну фіксацію на дні, бути стійкою до течії, легко підніматися нагору при підмотці. Дані властивості важливі, якщо низ водойми засмічений, поріс травою або покритий мушлями.

Особливості вибору годівниці рибальської

Деякі досвідчені рибалки намагаються зробити годівницю для риболовлі власноруч. Однак ефективність такого оснащення залишає бажати кращого, і навіть монтаж подібного фідерного монтажа затруднюється. Годівницю купити можна за невисокою ціною, тому краще оформити замовлення в інтернет-магазині «Охота на Рыбалку». Зроблена професіоналами оснащення забезпечить вам великий улов.

Класичним варіантом вважаються годівниці для фідера типу «клітка». Вони класифікуються за показниками поперечного перерізу і формі. Можна купити Кормак для риболовлі в формі:

  • кола - підійде для лову риби у водоймах зі стоячою водою або слабким плином;
  • прямокутника - таку годівницю для риболовлі купити варто, якщо ви плануєте рибалити в водоймах з потужним плином;
  • квадрата - універсальна годівниця для рибного лову.

Також можна купити годівницю рибальську, яка обладнана елементом що підвищує вагу. Популярні відкриті фідери, які використовуються в водоймах зі стоячою водою, слабкою течиєю. Напівзакриті рибальські годівниці оснащені з'ємною або стаціонарною заглушкою. Їх можна застосовувати на річках з течією. Вміщена в годівницю для лову риби суміш звільняється довгий час, формуючи шлейф.

Ще існують рибальські снасті годівниці спірального типу. Вони аеродинамічні, мають нескладну конструкцію. У таких готових годівницях для риболовлі є порожнистий стрижень по центру, через який проводиться шнур. Також можна купити годівницю для риболовлі рамкового типу. Вона ефективна при затриманні ляща та карася. В якості підгодівлі необхідно застосовувати в'язку суміш, що не розлетиться при закиданні на велику дистанцію.

Де купити годівницю для риболовлі в Києві і інших містах

Якщо ви хочете купити годівницю для риболовлі в Україні, оформите замовлення на сайті нашого інтернет-магазину «Охота на Рыбалку». В асортименті представлені Годівниці різних видів: для літньої і зимової риболовлі, в формі кола і прямокутника. Доставка товарів виконується по всій території України.