Ваш кошик пустий!

Термобілизна для риболовлі купити Київ, Україна - для зимової, ціна


Показано с 1 по 14 з 14 (усього 1 сторінок)

Звичайна чоловічий одяг не здатна забезпечити рибалкам, мисливцям і любителям туризму належного захисту від вологості, холоду. Щоб гарантувати собі комфортне перебування на природі, потрібно термобілизна для полювання і риболовлі купити. Про те, як його вибирати, розказано далі.

Використання термобілизни для риболовлі та полювання

Призначення подібного білизни - зменшення кількості вологи, утримання тепла. Вибираючи, яке купити термобілизну для риболовлі, беріть до уваги умови, в яких станете перебувати на природі. Якщо мова йде про зимової ловлі риби, то рибалці потрібно часто переміщатися, бурити отвори в льоду. Через таких активних дій шкіра піддається нагріву, продукує піт, після чого охолоджується. В цьому випадку термобілизна для риболовлі, яке вдягається на голе тіло, не має вирішального значення. Важливіше те, що одягнута зверху термобілизни.

Не варто надягати зверху термобілизни для риболовлі ватник, светр і білизна з вовни. Волога, яка відводиться від шкіри, стане поглинатися верхнім одягом. Остання намокне, перестане зберігати тепло, через що ви станете мерзнути. Потрібно, щоб виріб, яке вдягається зверху термобілизни для риболовлі, теж знижувало вологість. Непоганий варіант - білизна з флісу.

Виробники рибальського термобілизни виробляють особливі мембранні термокостюми з утеплювачем. Це оптимальний варіант, його можна використовувати для риболовлі будь-якого типу. Термокостюм для риболовлі забезпечує комфортні умови відпочинку на природі, мало важить, майже не промокає.

Яке можна термобілизна для мисливців купити

Проводиться термобілизна для полювання з синтетики. Найбільш поширені поліестерні вироби. Вони недорого коштують, практично не поглинають вологу, не змінюють своїх якостей протягом тривалого періоду.

Також можна термобілизна для риболовлі купити в Києві або іншому місті, зроблене з поліпропіленового матеріалу. Воно не поглинає вологу, відрізняється довгим терміном використання, не накопичує запахи. Однак стоять поліпропіленові вироби дорожче поліестерних.

Ви можете термобілизна для полювання купити в Києві таких типів:

  1. З вовняними і бавовняними елементами. Таке термобілизна для мисливців не тільки забезпечує ефективне відведення вологи від шкіри, але і володіє відмінними теплоізоляційними властивостями. Його зручно одягати кожен день. Термобілизна для полювання з шерстю або бавовною можна використовувати взимку, восени, навесні.
  2. Повністю з синтетики. Таке термобілизна для полювання і риболовлі просто відводить вологу. Придбати подібне термобілизна для риболовлі в Києві або іншому місті рекомендовано тим, хто планує багато рухатися відпочинку. Наприклад, його можна купити для активної риболовлі взимку, спорту (рибацькі змагання).
  3. З нитками Coolmax. Подібне термобілизна для рибалок зменшує вологість, підтримує нормальну температуру тіла. Також воно зігріває в холод і охолоджує в спеку.
  4. З Windstopper. Тут використовується особлива мембрана, яка захищає тіло від вітрових поривів. Подібне термобілизна відрізняється еластичністю.
Термобілизна для полювання купити можна в інтернет-магазині «Охота на Рыбалку». Вибір рибальського термобілизни не повинен викликати труднощів, так як в каталозі є широкий асортимент. Передбачена доставка обраних товарів в усі міста України. На термобілизна для риболовлі ціни низькі, особливо якщо порівнювати з конкурентами. При цьому представлена ​​на сайті продукція хорошої якості, виготовлена ​​перевіреними виробниками.