Ваш кошик пустий!

Поплавки


Показано с 1 по 20 з 20 (усього 1 сторінок)

Поплавок - характерна складова рибальської оснастки, яка дала ім'я окремого різновиду рибного лову - поплавкової риболовлі. Так як Україна багата на водойми, в країні продається безліч поплавців. Всі вони відрізняються за кольором, матеріалом, вагою, конструкції і формі.

Як влаштований поплавок

Кожен рибальський поплавець незалежно від його різновиду складається з:

  • корпуса;
  • кіля;
  • антени.

Основа вироби - корпус, який робиться з бальзи, пінопласту та інших матеріалів, які легші за воду. Конструкцію облаштовують кілем, зробленим з важких матеріалів, які не тонуть у воді. Він необхідний для того, щоб у воді виріб постійно перебував у вертикальному положенні.

Роль сигналізатора клювань грає антена, пофарбована в яскраві відтінки. Щоб прикріпити поплавець до головної жилки, на ній встановлюються пропускні кільця. Деякі вироби кріпляться в двох або одній точці в залежності від різновиду і призначення. Тому сьогодні можна купити рибальський поплавець на вудку, у якого немає ні кола, ні антени.

Різновиди

Є такі види:

  1. Перевернута крапля. Такі моделі відрізняються довгим кілем, стандартною товщиною і наявністю спеціального кільця біля антени. Вони підходять для використання, як при сильній, так і середній течії. Недолік - низька чутливість під час клювань.
  2. Кулясті. Мають витягнуту і кулясту форму. Кіль довгий, а верхнє кільце розташоване біля антени. Розраховані на вкрай сильні і середні течії.
  3. У вигляді оливок. З довгим кілем і антеною звичайної ширини. Використовується в водоймах з середньою течією. Вибирається для лову коропа.
  4. Крапля витягнута. З довгим верхом і невеликим діаметром. Застосовуються в стоячих водоймах або з незначною течією.
  5. Краплеподібні. З довгим кілем, а також антеною середньої або великої довжини. Розраховані на використання в водоймах з середньою течією будь-якої глибини. Мінус - погана чутливість до підйомного клювання.
  6. Сигароподібні. З витягнутою формою, тонкої антеною і коротким кілем. Це варіант для пасивного клювання.
  7. Витягнуті. Кіль у них, як правило, довше поплавка. Діаметр антени може бути малим або середнім. Використовуються поплавок, якщо в річці незначне перебіг. Мінус - низький рівень чутливості при клюванні на підйом.

Параметри вибору

Щоб правильно купити поплавок для риболовлі в Києві, необхідно звертати увагу на антену, корпус, кіль.

Поплавок повинен бути добре помітний, причому незалежно від погодних умов. Щоб отримати відмінний улов, необхідно вибирати рибальські поплавці з помітною антеною, яка має незначною парусністю.

Важливо, щоб виріб добре контролювалося за любої погоди. Це безпосередньо залежить від форми корпусу. Вибирати треба той варіант, який враховує умови лову риби. Різновиди оснасток і умови лову, на які вони розраховані вже були описані вище.

Кіль буває довгим або коротким. Перший робить поплавок стабільним при лові на великій глибині. Він легко встановлюється в необхідній точці. Рибальські оснастки, що володіють довгим кілем, краще підходять для лову на глибоких каналах з незначною течією. Моделі з коротким кілем оперативно приймають потрібне положення на воді. Дані вироби підходять для лову дрібних риб і уклейки.

Ціна на поплавок для риболовлі залежить від його габаритів і матеріалів, з яких він зроблений. Найдешевші моделі робляться з пінопласту, а найдорожчі - з бальзи. При цьому, чим більше виріб, тим дорожче воно рибалці обійдеться.

Де купити в місті Київ?

Купити рибальський поплавець для вудки можна в інтернет магазині "Охота на рыбалку" з доставкою по Україні. Наш онлайн каталог представляє широкий асортимент товару, ви можете навіть замовити костюм поплавець. На сайті передбачено багато фільтрів, які дозволять швидко знайти потрібні снасті, щоб риболовля була успішною.

Поплавці з доставкою по всіх містах України: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпро, Львів, Кривий Ріг.