Ваш кошик пустий!

Коропові снасті

Показано с 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Короп (сазан) являє собою велику рибу з золотистими боками, темним верхом, що мешкає в озерах, водосховищах, дно яких покрито твердої глиною і невеликою кількістю мулу. Харчується короп як рослинами, так і тваринами. Рибалка, який хоче піймати таку рибу, змушений подбати про покупку спеціальних коропових снастей.

Оснащення на коропа - що потрібно придбати

Головне, що потрібно з коропових снастей купити: вудилище і бобіна. Це елементи оснащення, без яких піймання коропа неможлива. Відповідно, до вибору даного спорядження потрібно поставитися відповідально.

Вудилище

Вибирати оснащення коропову потрібно при обліку умов риболовлі:

  1. Для упіймання риби в воді, де немає рослинності і корчів, необов'язково купувати потужне вудилище. Можна коропову оснащення купити з тестом в 3 фунти. Подібне вудилище закидається на невеликі відстані. Для закидання на великі дистанції потрібно купувати виріб з тестом мінімум 3.75 фунта.
  2. Для короповій риболовлі поблизу корчів і рослинності потрібно потужний бланк, тому купуйте вудилище з великим тестом. Якщо рибка захоче сховатися в корчах і рибалці знадобиться розгорнути її, то оснащення для коропа з тестом 3.25-3.5 фунтів допоможе в цьому.
  3. Також, вибираючи готову оснащення на коропа, враховуйте величину водойми. У маленьких зазвичай немає великої риби, тому підійде вудилище з маленьким тестом. Якщо водойма великий і потрібно закидати вудку на велику відстань, необхідно купувати рибальські снасті на коропа зі збільшеним тестом.

Для короповій риболовлі снасті по строю діляться на 3 види:

  • швидкі;
  • середні;
  • повільні.

Снасті для короповій риболовлі з швидким ладом дозволяють ловити рибу, закидаючи вудку на велику відстань. Щоб їх використовувати, рибалці потрібно володіти технікою закидання. Найефективніше вудилища з швидким ладом показують себе при закиданні масивних годівниць, великих ПВА-пакетів, вантажив.

Також можна снасті на коропа купити з напівшвидкі ладом. Це найбільш поширені вудилища, що дозволяють закидати методние годівниці, невеликі і середні ПВА-пакети.

Готові коропові оснащення купити можна і з повільним ладом. Вони ефективно виводити рибу, рибалці при цьому необов'язково постійно працювати з фрикціоном. Таку оснастку на коропа купити варто тим, хто планує закидати вудку на маленькі дистанції і застосовувати Лєскова нитку.

При виборі зверніть увагу і на рукоять вудилища. Потрібно підбирати таку, яка не прослизає, оснащена гвинтовим замком для бобіни. Рукоять може бути поропластовой або пробкової. Істотних відмінностей між ними немає.

Коропові снасті - котушка

Котушка, яка буде використовуватися для лову коропа, повинна бути:

  1. Багатофункціональної. Снасті для коропа повинні володіти фрикціоном з великим діапазоном. Важливо, щоб робота котушки була розміреним, плавної, без заклинювань. Добре, якщо Лєскова нитку можна стравити при необхідності. Така функція корисна, коли потрібно вивудити рибу.
  2. Зносостійкого. Всі частини рибальських снастей на коропа (барабан, фіксатори, кронштейн) повинні бути виготовлені із сплавів високої міцності. Це сприяє збільшенню експлуатаційного періоду котушки.
  3. Потужною і надійною. Снасті для риболовлі на коропа повинні витримувати вагу мінімум 10 кг, бути стійкими до додаткового навантаження, що з'являється, коли рибалка витягує рибу. Крім того, кожен конструктивний елемент повинен функціонувати без збоїв.

Купівля снастей на коропа в магазині «Полювання на риболовлю»

Купити все для короповій риболовлі можна в режимі онлайн. Для риболовлі на коропа снасті продаються в інтернет магазині «Полювання на риболовлю». Всі пристосування для риболовлі мають хорошу якість, можуть використовуватися для поплавковою і інший лову. У нас продається все для короповій риболовлі, а також товари для мисливців та спорядження для походів. Ціна виробів, представлених в каталозі, не перевищує середньоринкову. Доставка замовлених в магазині коропових снастей виконується по території України.