Ваш кошик пустий!

Вудилища

Показано с 1 по 20 з 80 (усього 4 сторінок)

Зараз в магазинах стільки різних вудилищ, що вибрати відповідне недосвідченому рибалці стає досить складно. Щоб рибалка з вудкою приносила задоволення, при її виборі потрібно враховувати основні характеристики моделі: довжина, тест, лад, наявність кілець пропуску. Розглянемо особливості різних вудилищ для риболовлі, щоб ви могли вибрати модель хорошої якості і купити вудки для риболовлі в інтернет магазині «Полювання на риболовлю», не виходячи з дому.

Махові рибальські вудки

Вудки даного типу замінили собою складові вудилища з бамбука. Вони зроблені з карбонових склопластикових телескопічних колін і застосовуються для поплавковою риболовлі із завищеною талією або плавзасоби.

Махові вудки для риболовлі не мають кілець пропуску і фіксатора для бобіни. Розмір виробу становить 3-11 м, найпоширеніша довжина - 4-7 м. Снасті для них аналогічні тим, що застосовуються в стандартних поплавцевих вудилищах з радіусом Лєскова нитки від 0.06 до 0.09 мм. Повідець з'єднується з Лєскова ниткою способом «петля в петлю». Прикріплення волосіні до вудки риболовної такого типу виконується за допомогою коннектора з пластика, що фіксується в кінцевій частині.

Фідерні вудки для риболовлі

Назва цих виробів утворено від слова «to feed», яке перекладається з англійської як «годувати». Це оснащення з годівницею, призначена для закидання на великі дистанції і донну рибалку. Особливістю такого вудилища є безліч кільцевих елементів (до 20), вершина невеликої товщини, що сигналізує про початок клювання.

Для риболовлі з вудкою фидерного типу використовують особливі вудилища, обладнані бобіною. На котушку намотується Ліскова нитка, яка пропускається через кожен кільцевої елемент. Вудка-фідер має розмір до 16 футів і мінімум 4 кільця пропуску.

Вудилище спінінга і його особливості

Випускаються сьогодні вудилища спінінгів можуть бути скловолоконними, вуглепластиковим, металевими. Вони різні за параметрами: розміру, тесту, класу, строю. Розмір вудилища рибальського вудилища прописується або в метрах (Європа) або в футах (США). Транспортувати таку вудку дуже зручно завдяки можливості її складання.

Можна купити вудлище спінінг одного з наступних типів:

  • односкладні;
  • двоскладного;
  • трьохскладена (застосовується нечасто, зазвичай замовити вудку такого типу хочуть люди, які беруть участь в змаганнях рибалок).

Тест приманок прописується або в грамах, або в унціях. Як правило, виробник пише 2 показника: найменшу і найбільшу масу приманок для закидання. Від рекомендованого ваги приманок залежить клас спінінга. Можна купити вудку для риболовлі, що відноситься до одного з наведених нижче класів:

  • ультралегкий - тест до 7 г;
  • легкий - до 15;
  • середній - до 40;
  • важкий - більше 40.

Ще один значимий параметр, який варто враховувати, якщо ви плануєте купити риболовну вудку спінінг - це лад. Він характеризує коефіцієнт модуля пружності. Можна замовити вудку для риболовлі швидкого, стандартного, повільного ладу.

Що потрібно знати, щоб купити вудку нахлистового типу

Як правило, купити вудлище для риболовлі нахлистового типу бажають рибалки, які планують рибалити на мушку. Подібна оснащення вудки дозволяє закидати шнур нахлиста, який, повертаючись в русі, доставляє до місця поклева підлісок і мушку. Також дане пристосування дозволяє управляти шнуром на поверхні або у водній товщі, виводити спійманих рибок. Щоб правильно вибрати і купити оснащену вудку нахлистового типу, потрібно враховувати спосіб риболовлі, бюджет, характеристики вироби.

Розмір здебільшого представлених в нашому інтернет магазині вудок даного типу знаходиться в діапазоні 228-274 см. Вудилища менше 228 см, поєднувані з полегшеними шнурами, застосовуються для піймання риби в невеликих водоймах. Купити вудку до риболовлі довжиною більше 274 см коштує для лову риби в великих водоймах.

Нахлистовиє вудки діляться на такі різновиди:

  • 2-4 клас - для риболовлі в погоду без вітру на невеликі приманки.
  • 5-8 клас - для упіймання маленьких і середніх рибок в будь-яких водоймах.
  • 9-14 клас - для риболовлі в великих водоймах і в будь-яку погоду.

Як купити вудлище в інтернет магазині «Охота на рыбалку»

Можна купити вудку в Кривому Розі, Києві, Львові, Харкові та будь-якому місті України, не виходячи з дому. Досить оформити замовлення на нашому сайті. Якщо ви вудку купите в інтернет магазині «Полювання на риболовлю», то отримаєте її за допомогою доставки. Ціна представлених в асортименті виробів не перевищує середньоринкову. Є вудилища різних видів, завдяки чому ви можете без зусиль підібрати підходящу для себе модель. Продаж вудок - не єдина спеціалізація магазину. У нас можна купити і товари для полювання, і похідне спорядження.