Ваш кошик пустий!

Чохли та тубуси для вудок


Показано с 1 по 3 з 3 (усього 1 сторінок)

Вудка - це те, без чого неможлива рибалка. Її потрібно дбайливо використовувати, а також правильно зберігати. Переносити снасті потрібно в чохлі під вудку. Можна чохол для вудки купити під спінінг, фідер, поплавок.

Різновиди чохлів для риболовлі

Чохли для вудилищ підрозділяються на 3 типи:

  • м'які;
  • середньої жорсткості;
  • високої жорсткості.
Стандартний чохол для вудилища зроблений з нежорсткого матеріалу, забезпечує захист оснастки від забруднень, вологості. Можливо розмістити 3-4 спінінга з котушками або без них. Крім того, в подібних футлярах для вудок можливо транспортувати стійки, підставки, подсачка, сидіння.

У такій сумці вудилище не має захисту від ударної дії, інших фізичних факторів. Подібний чохол для риболовлі купити можна в тому випадку, якщо ви вмієте правильно розміщувати снасті в автомобілі, мінімізуючи ризик їх пошкодження. Висота м'якого футляра для вудилищ становить 1-1.8 м. В невеликих виробах можна розташувати телескопічні спінінги, поплавкову вудку, сачок з опорами. В подовженому тубусі для вудок можна розташувати фідери, спінінги. Перевагою подібних виробів вважається їх демократична ціна. Вдосконалені рибальські чохли для вудок включають в себе підкладку зі шкіри, що збільшує період експлуатації.

Напівтверді рибальські чохли для вудок виготовляються з поліестеру, змішаного з шкірою, каучуком. Вони містять кілька відсіків, що закриваються на блискавку. По боках розташовуються кишеньки різного об'єму. У них можливо розміщувати різні рибальські аксесуари.

Напівжорсткий чохол для вудок купити в Україні рекомендовано тим, хто планує займатися короповою, донною, спортивною риболовлею. При тривалій ловлі коропа, нерідко доводиться залишати тубус чохол для вудлищ під відкритим небом. Можуть спостерігатися температурні скачки, опади. Напівжорсткий кофр для вудок збереже свої міцність і функціональність навіть під дією перерахованих природних факторів.

Жорсткий чохол для вудлищ купити в Києві або іншому місті рекомендовано тим, хто хоче гарантувати собі збереження оснастки. Подібні валізи для вудок мають каркасом із пластику, який зберігає цілісність навіть при падіннях. Вони не пропускають воду, дозволяють розташувати всередині до 4 вудок. Можна купити чохол для вудок в Києві, Харкові, Дніпрі або іншому місті, з особливою підставкою. Вона дозволить розташовувати оснащення вертикально або похило.

Вибір рибальської сумки для вудок

Вирішуючи, який купити чохол для вудилища в Україні, враховуйте розмір власної вудки в складеному вигляді. Вам потрібно купити чохол на вудку, який буде довший її на 50-100 мм. Також враховуйте число вудилищ. Потрібно купити тубус для вудок в Україні, де легко помістяться всі ваші снасті. Враховуйте число відсіків, їх місткість.

Підбираючи чохли та тубуси для вудилищ, беріть до уваги параметри ремінця. Він повинен щільно прилягати до тіла, налаштовуватися під зріст рибалки. Вам повинно бути легко проходити великі відстані із заповненою сумкою для вудилищ.

Можна придбати чохол для вудлищ у Київі або іншому місті в формі циліндра. Такі кофри для вудилищ виробляються з високоміцного пластикового матеріалу, обтягнуті щільною тканиною. Розмір такого кейса для вудилищ - 1.3-1.5 м.

Найчастіше придбати чохол для вудок в Києві такого типу хочуть рибалки, які користуються спінінгом. Завдяки каркасу високої жорсткості можна легко транспортувати тендітні лайти та ультралайти, не боячись пошкодити їх.

До тубуса прикріплений заплічний ремінь, який ще більше спрощує перенесення оснастки. Крім того, на виробі є ручка, завдяки чому снасті можна носити в руках. У верхній частині є кришка в формі кола, яка обшита тканиною.

Купити сумку для вудок в Україні можна в нашому інтернет-магазині «Охота на Рыбалку». В асортименті представлені різні моделі сумок чохлів для риболовлі. На чохли для вудилищ ціни набагато дешевше, ніж у конкурентів.

Доставка замовлених рюкзаків для вудок і інших товарів здійснюється в найкоротші терміни. Незважаючи на те, що на чохли для вудок ціни невисокі, всі вироби мають високу якість. Виберіть підходящу сумку для вудок за ціною, жорсткості і іншим параметрам, щоб забезпечити собі правильне зберігання вудилищ.