Ваш кошик пустий!

Намети


Показано с 1 по 20 з 28 (усього 2 сторінок)

Купити намети в Києві, Україні

Намети купити в Києві, Україні можна в найкращому онлайн-магазині "Охота на рибалку"! Ми працюємо на ринку товарів, призначених для зайняття активними видами спорту та відпочинку, вже кілька років.

За цей час Ми набули унікального досвіду та пропонуємо до покупки високоякісні товари за доступними цінами! Намети та супутні товари Ви завжди зможете знайти у зручному каталозі онлайн-магазину "Охота на рибалку".

Купівля наметів у Києві

Купуйте намети найрізноманітнішого призначення у магазині “Охота на рибалку”! Для мешканців столиці діє послуга кур'єрської доставки столицею України. І так, поспішаємо порадувати Киян – доставка здійснюватиметься за Наш рахунок.

Це можливо тому, що доставка замовлень за допомогою кур'єра сумою від 500 гривень і вище є абсолютно безкоштовною, а мінімальна вартість цього виду товару – точно не менша за вказану суму.

Придбання наметів в Україні

Намети найрізноманітнішого призначення купити в Україні зможе абсолютно кожен користувач інтернет-магазину "Охота на рибалку"! Двері нашого e-Commerce майданчика відчинені для покупців усієї країни, де є можливість доставки товарів транспортною компанією "Нова Пошта".

Декілька слів про намети, що реалізуються

Відпочинок на природі неможливий без такого корисного предмета, як намет. В ньому можна відпочити кілька годин, сховатися від дощу, переночувати, якщо відпочинок запланований на тривалий час. А тим, хто любить ловити рибу в Україні, варто задуматися про цей виріб, який знадобиться і вдень, і вночі.


Через різноманіття продукції на ринку, вибрати найбільш підходящий виріб у магазинах столиці досить непросто, адже на сьогоднішній день кожен такий пристрій індивідуальний – розрахований на певну кількість людей, може мати кілька виходів, різну фурнітуру тощо.


Перш ніж придбати намет, слід розібратися, для чого він буде використовуватися. Подумайте, для яких цілей він буде використаний. Якщо під час походу на риболовлю - то в принципі підійде і туристичний, але краще придбати спеціальний.


Кемпінгові намети відрізняє великий розмір, кілька відділень для сну, кілька входів. Намет кемпінговий слід вибирати для відпочинку великою компанією. Підходять вони також і для риболовлі, якщо до водойми відправляється багато людей. За своєю місткістю такі вироби можуть вмістити до 10 осіб.


Кількість входів та тамбур у наметі – дуже важливий критерій. Завдяки наявному тамбуру можна облаштувати імпровізовану кухню, а його висота дозволяє ставати людині на повний зріст.


Число шарів у таких наметах не дуже значуще. Показник вологостійкості таких пристроїв не вище 3000 мм - оптимальний показник для клімату України (Києва).

Основні види наметів

На сьогоднішній день поширені такі типи виробів

  • Туристичні;

  • Кемпінгові;

  • Експедиційні;

  • Спеціальні (для риболовлі, зимових походів, військові).


Для індивідуального використання слід вибрати туристичний або кемпінговий намет. Це найпоширеніші типи. Кожен з них має свої особливості та недоліки і в принципі може бути віднесений до категорії «для риболовлі».

Як вибрати туристичний намет?

Для того, щоб зробити правильний вибір туристичної моделі намету, слід враховувати такі критерії:

  • Місткість.

  • Число шарів.

  • Стійкість до вологи.

  • Кількість входів та наявність тамбурів.

  • Наявність сітки москітної.

  • Наявність дуг.


Оптимальний варіант – намет на 3-4 місця, де за потреби можуть розміститися навіть до 6 осіб. Для одиночної риболовлі можна вибрати конструкцію скромніше. Кількість шарів – друге місце серед важливих критеріїв. Найчастіше продаються двошарові вироби.


Показник водостійкості конкретної моделі говорить про те, який рівень водяного стовпа здатний витримати зовнішній тент. Звичайні кемпінгові намети, як правило, витримують 800 мм води. Таку саму характеристику можуть мати й недорогі намети для риболовлі.


Наявність сітки від комах та якість дуги – дані, які не варто недооцінювати. Від останніх залежить стійкість конструкції, а від першої – захист від комарів та мух. Якщо ви вирушаєте до водойми на рибалку, де багато комарів, то москітна сітка – це однозначно необхідна опція.