Ваш кошик пустий!

ЭкстракторыЕкстрактори для риболовлі

Екстрактор - це пристосування, яке використовується для вилучення рибальських гачків з спійманої риби з незначними ушкодженнями для видобутку. Це незамінний помічник для кожного досвідченого рибалки.

Досить часто бувають ситуації, коли риби глибоко заковтують гачок, відповідно, обережно дістати рибальські снасті за допомогою рук (без нанесення травм) не вийде.

Огляд основних різновидів

У каталозі інтернет-магазину «Полювання на риболовлю» представлені різні моделі екстракторів, що відрізняються між собою в залежності від матеріалу, з якого вони виготовлені:

  1. Металеві екстрактори.
  2. Пластмасові екстрактори.

Найбільшою популярністю серед рибалок користуються металеві рибальські екстрактори , оскільки вони ламаються набагато рідше.

Крім цього, екстрактори можуть бути двосторонніми. Будь-подібний екстрактор аксесуар розрахований на конкретний розмір гачка. Що стосується двосторонніх моделей, то вони підходять як раз для таких цілей. З одного боку проробляється проріз, щоб діставати невеликі гачки, а з другої - великі.

В асортименті також представлені рибальські екстрактори з ковпачком. Під ним розташовується голка, що застосовується для розкручування всіляких вузликів на волосінях. Крім того, ковпачок надає можливість кріпити екстрактор для риболовлі до одягу. Завдяки цьому він завжди буде залишатися під рукою.

Екстрактори з доставкою по Україні: Київ , Харків , Одеса , Запоріжжя , Дніпро , Львів , Кривий Ріг .

У даній категорії немає товарів.