Ваш кошик пустий!

Нахлистові вудилища


Показано с 1 по 4 з 4 (усього 1 сторінок)

Нахлистове вудилище відрізняється незвичним зовнішнім виглядом. Воно використовується для окремого виду тихою лову, коли є бажання зловити піскаря або сома, а також деякі інші види риб, які віддають перевагу шукати свою здобич в поверхневому або при поверхневому шарі водойми. Крім того, така снасть використовується при лові риби у водоймах зі швидкою течією і кам'янистим дном.

Особливості нахлистового вудилища

Вудка нахлист відрізняється від інших вудилищ. Вона має:

  • коротку рукоять;
  • розташовану нижче рукоятки котушку;
  • еластичний шнур замість звичної волосіні.
У рибальський набір включається легка і помітна мушка. За рахунок цього купити нахлистове вудилище рекомендується у випадках, коли планується вести лов риби в при поверхневому шарі. Волосінь традиційної вудки при закиданні може скидатися найменшим поривом вітру.

Правила вибору нахлистового вудилища
Вудилище для нахлисту купити можна з різних матеріалів. Вони виготовляються з міцних і гнучких матеріалів:

  • клеєного бамбука;
  • склопластику;
  • модифікованого карбону і інших вуглеволоконних складів.
Якщо при виборі ціна грає важливу роль, то відзначимо, що до бюджетних варіантів відносять моделі з модифікованого карбону і клеєного бамбука. Моделі з вудилищем зі склопластику за вартістю вище. Такий товар зазвичай обирають професійні рибалки.

Вудки для нахлисту розрізняються за класами. Відповідно до них в подальшому потрібно вибирати і шнур, і штучну приманку. Всього розрізняють 21 клас, є і нульовий, який призначений для лову невеликої риби. Для риби середньої величини потрібен 5-6 клас. Для лову крупного судака або окуня підійде вудилище 7-9 класу.

Де купити нахлистове вудилище в Україні

Вудилище для нахлисту - кращий вибір професіонала, здобутком якого стає благородна риба. У нашому інтернет магазині можна нахлистове вудилище купити будь-якого класу. У нас великий вибір товарів для риболовлі, для зареєстрованих покупців діє система знижок. Нахлистове вудилище купити можна з доставкою по Києву і в будь-яке місто України.