Ваш кошик пустий!

Аксессуары к лодкамАксесуари до човнів

Човни, представлені в інтернет-магазині «Полювання на риболовлю», відрізняються стандартною комплектацією. Однак кожен бажаючий має можливість купити для них додаткові аксесуари. Вони нададуть можливість удосконалити конструкцію і гарантують їх власникові максимальний комфорт під час використання.

Серед основних аксесуарів для човнів можна виділити наступне:

  1. Сумки для моторів .
  2. Насоси човнові .
  3. Весла .
  4. Тенти .
  5. Накладки для сидінь .
  6. Транцеві колеса .
  7. Чохли та ін.

Додаткові аксесуари для човнів надають можливість рибалити з максимальним комфортом. Наприклад, щоб якомога швидше привести човен в робочий стан, необхідно використання потужного насоса. У каталозі інтернет-магазину «Полювання на риболовлю» ви знайдете вироби різної потужності. Таким чином, кожен бажаючий зможе підібрати модель, що задовольняє всім його запитам і фінансовим можливостям.

Придбання комплекту надувних сидінь дозволить створити зручні і легкі посадочні місця для всіх пасажирів. Крім цього, їх можна застосовувати в якості ефективного рятувального засобу.

Для великих надувних човнів можна придбати спеціальні транцеві колеса , що надають можливість без особливих зусиль дістати її з води і захистити виріб від можливих пошкоджень під час тертя об землю.

У даній категорії немає товарів.