Ваш кошик пустий!

Волосінь рибальська


Показано с 1 по 12 з 12 (усього 1 сторінок)

Волосінь риболовна - компонент оснастки, який з'єднує всі елементи в єдине целе. Недосвідчені риболови не дуже відповідально відносяться до вибору, однак ті, у кого за плечами не один виїзд на рибалку, розуміють - від того, наскільки правильно вибрана волосінь, залежить об'єм улова.

Як обрати та купити волосінь для рибалок в Україні

При вирішенні, яку волосінь для рибалок купити, використовуйте такі характеристики оснастки:

  • Діаметр волосіні. Може бути рівним 0,02-0,8 мм. Від цього показника залежить дистанційна заборона, вес приманки, маса риб, яка забезпечує лескову ніть.
  • Нагрузка на розрив. Чим товще волосінь для вудки, тим важче її разірвати.
  • Жорсткість волосіні. М'які ниті підходять для поплавового лову. Волосінь підвищеної жорсткості можна використовувати для будь-яких видів рибалки.
  • Розтяжимість ниті. Чем нижче данний параметр, тим більше рибалці відчути клювання і підсікнути рибу.
  • Размотка оснастки. Можна купити леску в упаковці, де розміщено 30-200 м ніти. Для троллінгової або коропової рибалки можна придбати розмотку довжиною 300 м.
  • Помітність волосіні. Більша частина риби не звертає уваги на те, що знаходиться навколо підкормок, однак у обережних жителів водойм може спрацювати інстинкт самозбереження. У такому випадку, ступінь замітності починає грати важливу роль.

Придбати леску для рибалок можна в інтернет-магазині «Охота на рыбалку», оформивши замовлення в режимі онлайн або за телефоном, вказаним на сайті.

Яку риболовну волосінь купити

Для поплавкового вудилища варто придбати монофільну волосінь, вона спростить заброс. Вона відмінно тянеться, відрізняється плавучістю. Для ловлі коропа потрібно купиті волосінь рибальску в Києві або будь-якому іншому місті, що є багатоволоконною. Така волосінь дозволить забрасувати приманку на більшу дистанцію. Також подібна волосінь кріпка, не тянеться, дозволяє контролювати рибу.

Фторполімерні шнури - хороший вибір для донної рибалки. Вони виготовлені з високоплотного матеріалу, що дозволяє доставляти приманку на глибину без масивних грузил. Фідерні снасті робляться із синтетики, відповідно, мають низьку ціну.

Купити леску риболовну в Україні можна в нашому інтернет-магазині «Охота на рибалку». Ми здійснюємо доставку заказаного товару по всім містам України.