Ваш кошик пустий!

Гачки рибальські


Показано с 1 по 20 з 59 (усього 3 сторінок)

Який би спосіб лову не застосовував рибалка, якість засікання завжди залежить від якості гачка рибальського. Далі ви можете ознайомитися з видами даної оснастки, особливостями її вибору.

Які можна гачки для риболовлі купити

Можна виділити 3 типи гачків для риболовлі:

  • Одинарні. Найпоширеніший тип оснащення, що використовується як зі стандартними приманками, так і з воблерами, блешнями.
  • Подвійні. Купити гачки такого типу рекомендується для упіймання хижаків (судакових, окуневих, щук).
  • Потрійні. Такого типу рибальський гачок купити рекомендовано для живцевої риболовлі, лову на силіконову приманку.

Також гачки для риболовлі поділяються за розміром, матеріалом виготовлення, формі, призначенню.


Як вибрати і купити гачки в Україні

Вибираючи, який гачок для риболовлі купити в Україні, враховуйте тип кріплення. Бувають лопаточні і кільцеві кріплення. Перші використовуються для упіймання невеликих рибок, так як через них можливо проводити жилку розміром не більше 0.16 мм. Ще бувають рибальські гачки, ців'є яких містить невеликі насічки. Жилка закріплюється за допомогою спеціальних вузлів.

Також, вирішуючи, який купити гачок для риболовлі в Києві або іншому місті, візьміть до уваги наступне:

  • Найдешевше коштують дротові гачки для риби. Однак їх необхідно регулярно замінювати.
  • Снасті, зроблені з ванадієвого сплаву і сталі, мають високу якість, але при цьому дорого коштують.
  • Штамповані гачки для лову риби відрізняються підвищеною надійністю. Їх показники експлуатації приблизно на 25 відсотків краще, якщо порівнювати зі стандартним оснащенням.
  • Вироби, покриті нікелевими, золотими, цинковими сплавами володіють великим періодом експлуатації, так як стійкі до корозійного впливу.

Враховуйте, яку рибу будете ловити і на яку приманку. У країні багато водойм, тому рибалка на території України може мати різний характер. Початківці рибалки застосовують звичайні вудки і займаються ловом карася, досвідчені рибалки воліють ловити великих риб спінінга вудилищем.

Гачок рибальський купити в Києві або в будь-якому іншому місті від різних компаній можна в нашому інтернет-магазині «Охота на рыбалку». Зробіть вибір відповідно до товару з каталогу і оформіть замовлення на сайті в роздріб, оптом. Доставка буде виконана в найкоротші терміни. Ціна оснастки менше, ніж у конкурентів.