Ваш кошик пустий!

ФонарикиЛіхтарики для риболовлі

Будь-який досвідчений рибалка знає, наскільки важливо мати в своєму арсеналі надійний і якісний ліхтарик . Як показує практика, нормальне освітлення є необхідною для риболовлі в нічний час доби. За рахунок цього можна без зайвих проблем зловити бажану здобич.

Основні особливості

Ліхтарі для риболовлі , представлені в асортименті інтернет - магазину «Полювання на риболовлю», вигідно відрізняються компактними розмірами і досить хорошими технічними показниками. Вони стануть незамінними помічниками не тільки під час лову риби, але ще в туристичних походах, на полюванні та ін. Їх можна використовувати туристам, мисливцям, діггерів тощо. За допомогою хорошого ліхтаря можна швидко відшукати необхідні речі в наметі або рюкзаку.

Всі товари, представлені в цьому каталозі, відповідають найвищим стандартам якості. Вони відрізняються водонепроникністю. Це дуже важливо, тому що на берегах різних водойм спостерігається високий рівень вологості. Та й не варто забувати, що завжди є ймовірність втратити випадково ліхтар в воду.

Ловля риби - це заняття, яке може тривати досить довго. Саме тому ліхтарик зобов'язаний працювати протягом тривалого часу. У каталозі інтернет-магазину «Полювання на риболовлю» представлені моделі, що вигідно відрізняються значною ємністю акумулятора. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про те, що ліхтарики згасне в самий невідповідний момент.

Крім того, ліхтарики , представлені в асортименті, характеризуються підвищеною міцністю. Певні моделі можна ефективно використовувати для приборкання великої здобичі.

різновиди

У продажу можна знайти ліхтарики, що працюють як на звичайних батарейках, так і на акумуляторах. Відмінним рішенням стане покупка вироби, комбінує ці варіанти.

Якщо під час риболовлі у вас часто виникають ситуації, коли потрібно щось робити двома руками, відповідно, тримати ліхтарик нічим, то можна купити спеціальний налобний ліхтарик . Вони досить зручні, особливо в темний час доби.

Однак на користь кишенькових ліхтариків говорить той факт, що вони надають можливість без особливих зусиль спрямовувати промінь світла в необхідному напрямку. Такі вироби вигідно відрізняються підвищеною потужністю.

«Непідйомні» ліхтарі - це відмінне рішення для тих, хто планує встановити їх на власний автомобіль. Завдяки цьому з'являється можливість висвітлювати максимально велику територію.

Найбільш ефективними прийнято вважати ліхтарики LED , що працюють на світлодіодах, так як вони є більш надійними, довговічними і безпечними. У конструкції світлодіодів не містить шкідливих речовин (аргон, ртуть або неон). Це гарантує протипожежну і екологічну безпеку його використання.Світлодіодні ліхтарі вигідно відрізняються тривалим періодом експлуатації (50 - 10 тисяч годин без погіршення початкового якості освітлення). Варто відзначити, що світлодіодні ліхтарикиспоживають мало енергії, по-цьому заряду батарейки вистачить на довго.

У цьому розділі ви зможете придбати потужні і надійні ліхтарики для риболовлі , які прослужать вам протягом довгих років.

Ліхтарики з доставкою по Україні: Київ , Харків , Одеса , Запоріжжя , Дніпро , Львів , Кривий Ріг .

У даній категорії немає товарів.