Ваш кошик пустий!

Коропові вудилища


Показано с 1 по 2 з 2 (усього 1 сторінок)

Вудки коропові за своєю конструкцією поділяються на цілісні і складні. Цілісні коропові вудилища в Дніпропетровську і інших містах не надто поширені серед любителів рибної ловлі, на відміну від складних. Останні діляться на кілька частин. Складне вудилище на коропа може належати до одного з 2 типів: телескоп і штекер.

Коропове вудлище телескоп

Головна перевага подібних коропових вудилищ полягає в зручному транспортуванню, так як вони мають компактні габарити. У складеному вигляді їх довжина дорівнює одному «коліну», тому телескопічну вудку можна без зусиль розмістити в багажному відсіку автомобіля. Якщо ви купите фідерне вудилище на коропа даного типу, вам не доведеться купувати тубус.

Друга перевага телескопів полягає в тому, що рибалка може налаштовувати оснащення навіть вдома, нікуди не поспішаючи. До мінусів можна віднести не дуже зручний хват. Обумовлено це тим, що перше «коліно» має велику товщину. Через контакт поверхні телескопічною вудки з піском і іншими абразивними елементами на ній можуть з'явитися подряпини, що призведе до погіршення початкового вигляду. Так як кільцеві елементи розташовуються прямо нагорі «колін», дистанція, на яку можна закинути вудлище, зменшується. Врахуйте це, якщо плануєте карповик купити.

Якщо говорити про таку характеристику, як лад, то до телескопів вона практично не може бути застосована. Обумовлено це тим, що телескопічне вудилище не має нормального вигину по довжині, згинається лише верхня частина.

Якщо ви тільки почали займатися риболовлею і хочете купити вудку коропову, оптимальним варіантом є саме телескоп. Такий фідер на коропа купити можна за низькою ціною, якщо порівнювати з штекерним вудилищем. Крім того, його техобслуговування і ремонт теж коштують недорого. Так, кільцеві елементи рибалка може поміняти своїми силами.

Коли доречно купити карповика штекер

Незважаючи на великі габарити (у деяких моделей розмір «коліна» доходить до 1.8 м), особливі вимоги до експлуатації (потрібно зберігати вудку в тубусі і акуратно поводитися з нею під час рибної ловлі), не найнижчу ціну, штекерное вудилище коропове купити варто будь-якому досвідченому рибалці. Прототип таких рибальських снастей - знаменита вудка «Марк 4», зроблена Річардом Уокером в 50-х роках минулого століття.

Якщо ви штекерну вудку на коропа купите, то помітите, що її низ зручно розміщується в руці, що, в поєднанні з плюсами з'єднання типу «штекер», дає можливість закидати вудилище на далекі дистанції з максимальною точністю. Ніяке інше фідерне вудилище на коропа не дозволить вам так тонко виваджувати рибу.

Якщо ви вибираєте, яке вудлище купити на коропа, звертайте увагу на якість кільцевих елементів. Ремонтувати ці частини коропових фідерних вудилищ досить складно через «лите» кріплення.

Класифікація за призначенням

Ви можете купити коропову вудку в Києві або інших містах країни, яка за своїм призначенням відноситься до одного з наступних типів:

  • робоча - такий короповий фідер купити потрібно, щоб закидати наживку і виводити рибу;
  • маркерна - подібне коропове вудилище купити в Україні коштує для точної розвідки дна;
  • сподова - коропові вудилища купити в Харкові і інших містах такого типу потрібно для далекого закидання приманок;
  • комбінована - можна купити коропову вудку в Україні, яка поєднує в собі функціонал сподових і маркерних снастей.
Купити коропове вудилище в Києві можна в інтернет-магазині «Охота на рыбалку». Зробіть вибір відповідних снастей і замовте доставку товару. Врахуйте наведені вище рекомендації, щоб правильно вибрати коропові вудилища в Одесі або іншому місті. На коропові вудилища ціна в Україні залежить від компанії виробника, типу конструкції.