Ваш кошик пустий!

Спінінги


Показано с 1 по 20 з 47 (усього 3 сторінок)

Вудка спінінг являє собою риболовецьку снасть, яка застосовується для лову хижаків. Основна її відмінність від інших типів вудилищ полягає в тому, як приманка закидається і проводиться в воді. Стандартний рибальський спінінг включає в себе кілька елементів: вудилище з кільцями, котушку, волосінь. Зовні він нагадує витягнутий конус. Низ, де розташовується рукоятка, називається комель, верхня частина - вершинка. У продажу є вуглепластикові (карбонні), скловолоконні і композитні вудилища спінінгів.

Матеріал вудилищ спінінгів

Випускаються сьогодні вудки порожнисті усередині. Це дозволяє полегшити їх для зручності рибалки. Високі показники міцності забезпечуються якісними матеріалами, застосовуваними для виготовлення спінінгів:

  1. Скловолокно. Якщо вирішено купити спінінг з цього матеріалу, варто знати, що він має велику вагу, але при цьому відрізняється гнучкістю. Скловолоконні снасті недорого коштують, не потребують особливого догляду. Їх краще використовувати для риболовлі троллінгом, коли не потрібно часто закидати вудку.
  2. Вуглепластик. Ті, хто таку вудку спінінг купив і використовував, відзначили її легкість, гнучкість і міцність. Гнучкість дає можливість гасити ривки риби, особливо примхливих мешканців водойм. Підвищена концентрація карбонових елементів робить такий спінінг досить міцним.
  3. Композит. Кращий варіант для тих, хто хоче купити спінінг. Композит об'єднує в собі переваги углепластикового і стекловолоконного матеріалів, є жорстким і міцним. Деякі композитні вудилища для спінінга містять в складі кевлар.

Як вибрати спінінг в магазині онлайн

Щоб не помилитися з вибором і купити спінінг в інтернет магазині, не виходячи з дому, потрібно розуміти, які параметри потрібно враховувати. Один з важливих критеріїв - тест. Це рекомендована маса принад, що застосовуються при закиданні. Зазвичай він пишеться в грамах. Вам потрібно визначити, приманку якої ваги ви будете використовувати при закиданні.

Також, якщо потрібно вудлище для спінінга купити, варто враховувати довжину снасті. Виробники вудок з Європи прописують довжину в метрах, тоді як американські виробники вказують параметр в футах.

Стандартна довжина вудилища - 1.6-3.6 м. Чим вона більше, тим далі можна закинути приманку. При цьому з підвищенням довжини збільшується вага вудки, і вона стає більш вразливою. Невеликі вудилища важать менше, відрізняються маневреністю. За допомогою них, зручно займатися ловом дрібної і великої риби на порослих рослинністю берегах маленьких річок.

Щоб правильно вибрати спінінг і купити в інтернет магазині, враховуйте значення ладу. Це індекс модуля пружності Юнга. Від цього показника залежить, за який час вудка повертається у вихідне положення після закидання. Крім того, параметр впливає на чутливість спінінга. Чим вище жорсткість вудки, тим краще відбувається передача вібрацій до рук рибалки. При цьому з підвищенням жорсткості знижується відстань, на яке можна закинути приманку.

Купити спінінг онлайн - найкраще рішення!

Купити професійний спінінг хорошої якості можна в інтернет-магазині «Охота на рыбалку». Доставка товарів для риболовлі виконується по Києву і території України. На спінінг ціна залежить від конкретної моделі, тому при виборі потрібно керуватися не тільки параметрами вудки, а й своїм бюджетом.