Ваш кошик пустий!

Головні убори для риболовлі та полювання


Показано с 1 по 20 з 36 (усього 2 сторінок)

Ловля риби - це не просто хобі. Це важка робота, виконуючи яку, рибалка повинен проявляти уважність і зосередженість. Якщо людині некомфортно перебувати біля водойми через дощ, палючих сонячних променів, то він навряд чи отримає великий улов. Для захисту голови від перерахованих погодних факторів і створення комфортних умов можна купити головний убір для риболовлі.

Плюси використання головного убору для риболовлі

Одягаючи головний убір під час ловлі риби, ви отримаєте наступні переваги:

  1. Захист від комах. Поруч з водоймами збирається багато мошкари, яка здатна, в прямому сенсі, попити чимало крові. Використовуючи рибальське головний убір, можна забезпечити собі захист від укусів комах.
  2. Захист від сонячних променів. Водойма є дзеркалом, яке відображає ультрафіолетове випромінювання. Щоб уникнути теплового удару, носіть головний убір рибалки.
  3. Захист від дощу. Головний убір захистить від вологи, а значить, мінімізує ймовірність розвитку простудних захворювань.
  4. Поліпшення огляду. Для захисту очей від сонця можна використовувати темні окуляри, але вони знижують видимість приблизно на 20 відсотків. Козирок головного убору для риболовлі та полювання - непогана альтернатива, яка захистить органи зору від світла сонця, але при цьому не погіршить видимість.
  5. Додаткова маскування. Потрібно купити головний убір для полювання, колір якого відповідає відтінку решти одягу. Так ви не будете лякати рибу, звірів.

Вибір головного убору для полювання і риболовлі

Якщо любите займатися стаціонарної риболовлею в літній сезон, придбайте панамку. Пам'ятайте, що такий головний убір не підходить для лову риби в човні. Якщо ви рибалите з човна, купите кепку.

Людям, які планують відпочинок у місцях з великою кількістю комах, потрібно придбати бейсболку з накомарником. Якщо ви підбираєте мисливський головний убір для зими, замовте утеплену шапку. Щоб максимально захистити обличчя від холоду, крижаного вітру, придбайте Балаклаву. Вона практично повністю закриє голову, залишивши вільними тільки очі.

Головний убір для полювання купити в Україні можна в нашому інтернет-магазині «Охота на Рыбалку». В каталозі є найрізноманітніша екіпірування для туризму, рибалки, полювання, чоловічий одяг, оснащення для вудок. Передбачена доставка товарів в усі міста України - Київ, Харків та інші. Ціна головних уборів для мисливців і рибалок у нас на сайті прийнятна, для покупців з різним бюджетом.