Ваш кошик пустий!

Вершинки для спінінгівВершинка для спінінга є частиною снастей, яка дає можливість рибалці побачити клювання і відразу ж відреагувати на нього. Вудилища продаються разом з мінімум 3 вершинками на фідер, які розрізняються за кольором і жорсткості.  Вони можуть бути склопластиковими, карбоновими, вуглепластиковим, комбінованими. Чим нижче жорсткість вершинки спінінга, тим вище чутливість. Але якщо ви купуєте спінінг, то в комплекті отрим одну вершинку, та буває так, що вона ламається, і щоб не купувати новий спінінг, варто придбати вершинку для спінінга.

Особливості вибору вершинки до спінінгів

Коли рибалка робить закид вудочки у водойму, вершинка спінінга повністю згинається, навантаження розподіляється по всьому бланку. Квівертипи, що входять в комплектацію, завжди відповідають тесту рибальського вудилища. Також їх можна придбати окремо. Вибирати квівертіп потрібно при обліку застосовуваного вантажу і типу водойми (з плином або без). Можна купити вершинку спінінга одного з наступних типів:

  • Склопластикові. Відрізняється м'якістю, еластичністю, може цілком згинатися з навантаженням. Оптимальний варіант для лову обережних рибок. Не підходить для риболовлі під час вітру.
  • Карбонова. Володіє стійкістю до вітрових поривів і хвилях, згинається тільки в верху. Таку вершинку для спінінга купити варто власникам дорогих вудок.
  • Порожня. Включає в себе переваги склопластикових і карбонових запчастин. Це чутливі, але при цьому жорсткі квівертіпа.
  • Комбінована. Така запасна частина для вудки володіє кільцевими елементами невеликої товщини, є високочутливої.

Також, якщо хочете купити вершинку на спінінг, враховуйте її розмір. Від довжини квівертіпа залежить якість ладу вудилища.

Де купити вершинки для спінінгів

Вершинку для спінінга купити можна в інтернет-магазині «Охота на рибалку». У нашому каталозі представлена ​​різна рибальське оснащення та спорядження для туристів за привабливими цінами. Доставка товарів виконується по всій території України.

У кожного товару, представленого в асортименті, є докладний опис, а також фотографії хорошої якості. Всі параметри рибальського оснащення, починаючи з матеріалу виготовлення і закінчуючи числом «колін», можна дізнатися, просто відкривши картку товару. Якщо ви не можете розібратися, яку краще вершинку спінінга купити, зверніться до консультантів - вони допоможуть зробити правильний вибір.

У даній категорії немає товарів.