Ваш кошик пустий!

Лодочные моторыЧовнові мотори

Мотори для човнів - це незамінний аксесуар для кожного любителя рибної ловлі. Вони суттєво спрощують переміщення по воді майже на будь-якій водоймі при різних погодних умовах.

Найважливішим достоїнством підвісних моторів для рибальських човнів вважається їх мобільність. Підвісний мотор закріплюється на різних суднах. Його можна зберігати в гаражі, на складі і навіть в звичайному шафі в міській квартирі.

У продажу представлені двигуни наступних типів:

  1. Двотактні човнові мотори з уприскуванням пального.
  2. Двотактні підвісні мотори карбюраторні.
  3. Чотиритактні човнові мотори .

Головним критерієм вважається безпеку переміщення. Саме з цієї причини створенням моторів займаються відомі світові виробники. Найбільш популярними вважаються човнові мотори, випущені Honda Marine, Yamaha, Suzuki Marine, Mercury, а також Nissan Marine.

Їх відрізняє підвищена міцність, легкість і довговічність. Крім того, кожна з цих моделей має власні переваги. Наприклад, човнові мотори Mercury відрізняються значним модельним рядом, простотою в експлуатації, мінімальними витратами пального і стабільним функціонуванням. Мотори для човнів Honda Marine обладнані спеціальними захисними пристосуваннями, що гарантують максимальний рівень безпеки (наприклад, звукові оповіщення про занадто високому тиску масла).

У даній категорії немає товарів.