Ваш кошик пустий!

Насадки для риболовлі


Виберіть підкатегорію

Показано с 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Успіх риболовлі в багато залежить від того, наскільки правильно підібрані рибальські насадки і корми. У цій справі все залежить від гастрономічних уподобань конкретного виду риби, і завдання хорошого рибалки - вгадати ці пристрасті і підібрати приманку, від якої складно буде відмовитися.

Асортимент: прикормки і насадки, Бойл і багато іншого

Багато рибалки до сих використовують дідівські методи заманюючи риби - хліб, макуха, всілякі крупи і каші. Фантазія рибалок безмежна, але гідною заміною саморобним кормів стануть готові багатокомпонентні підгодовувальні суміші, склад яких збалансований до грамів.

Усі корми для рибництва поділяються на види:

  • Насадки - виманюють рибу на клювання. Розрізняють рослинні (макуха, картопля, кукурудза), тварини (черв'як, мотиль, жуки, молюски) і синтетичні.
  • Атрактанти - це ароматизатор, відчувши який риба мчить до місця лову.
  • Бойл - кульки або циліндри з тіста, доповнення ароматичними сумішами. Використовуються в основному для лову коропа і сазана. Вони великі для дрібної риби, тому відсікають весь дріб'язок, і допомагають зловити по-справжньому важкий улов.
  • Зернові - крупи, які для більш уловистою риболовлі доповнені ароматизаторами. Використовуються для приманки коропа, карася і іншої риби.
  • Підгодовування - корми розсипчастою консистенції, призначені для підгодовування риби на місці лову.

Є корми універсальні і спеціалізовані, розроблені під смакові переваги конкретних видів риб. Достаток смаків дозволити ловити навіть хижаків.

Насадка для риболовлі: тонкощі вибору

Щоб правильно підібрати вид прикормки або насадки, потрібно врахувати механіку, ароматику і навіть колір. Обрана суміш повинна активно взаємодіяти з водоймою, віддаючи запахи і поширюючи свої частинки. Цим вона і відрізняється від дідівських каш і хліба.

Є у риб свої смакові переваги. Наприклад, плотва добре клює на ваніль і шоколад, а лящ більше ведеться на аніс і коріандр. Є й універсальні запахи, які подобаються всім однаково, наприклад, кориця і карамель.

Де купити

Більше не потрібно користуватися дідівськими методами і самостійно готувати приманку - все потрібне для хорошого клювання можна купити в нашому інтернет магазині. Достаток товарів і варіативність цін дозволять вибрати підгодовування, від якої не відмовиться жодна риба. Насадки для риболовлі доставляються по території всієї України.