Ваш кошик пустий!

Блог для интернет магазина Охота на Рыбалку


Виберіть підкатегорію

Як ловити судака восени?

Судак - бажаний трофей будь-якого спінінгіста. Ця риба відмінно ловиться в будь-який час року. Ловля судака дуже захоплююча, адже клювання судака не переплутати ні з чим. Пік активності хижака прип..

Як ловити окуня взимку. Які приманки обрати та в яких місцях шукати окуня

Коли немає можливості виїхати далеко за межі міста на риболовлю за трофейної рибою, а порибалити дуже хочеться, немає нічого простішого, ніж відправитися на найближчу водойму та спробувати сво..

Як вибрати термобілизну?

Принцип роботи термобілизни є елементарним. Виробляється така білизна з особливої тканини. Як правило, це синтетика, що володіє унікальними властивостями (вологовдведенням та термоізоляцією), в я..

Як вибрати спінінг новачкові?

Поширена помилка початківців спінінгістів полягає в тому, що вони найчастіше йдуть в магазин не підготувавшись. При вигляді широкого асортименту у новачка розбігаються очі, в результаті чого куплен..

Що таке балансир і як на нього ловити

Практично кожен рибалка знає, що балансир є приманкою штучного походження, що нагадує своєю формою невелику рибкуз різним забарвленням. Причому там, де знаходяться голова та хвіст розташовуються за..

Човни AquaStar: особливості та переваги

AquaStar - вітчизняний виробник надувних човнів різного типу, який виготовляє свої човни відповідно з українськимиособливостями умов експлуатації. Це не тільки більш щільна тканина, ніж у конкурентів,..

Фідер для новачка. Все, що варто знати про фідерну снасть

Що таке фідер? Ловля на фідер - це один із способів донної ловлі, винайдений на Британських островах. В основі цього методу лежить використання спеціальної снасті з годівницею, яка називається по а..

ТОП 9 кращих виробників силіконових приманок

І досвідчені, і рибалки початківці із задоволенням використовують силіконові приманки. Це не дивно. Практично на 100% точно копіюючи поведінку живої приманки, вони відрізняються надзвичайною уловистос..

Силікон Lucky John. Короткий огляд моделей

Багато рибалок для лову великої і дрібної хижої риби активно використовують їстівну гуму. Lucky John силікон зроблений зі спеціальних полімерів, покритий привабливою ароматизованої оболонкою і має їст..

Секрети лову щуки на спінінг

Щука - найпоширеніший хижак на наших водоймах, вона є бажаним трофеєм всіх спінінгістів. Ловля щуки на спінінг дуже азартне заняття. При лові риби, за допомогою спінінга необхідно, щоб кожен елемен..

Плетені шнури berkley fire line для спінінга. огляд покупця

З дитинства в мені живе любов до риболовлі. Але не зовсім звичайної риболовлі, а до спінінга. Це не стільки рибалка, коли прагнуть наловити якомога більше риби, скільки справжній спорт. Серед кількох ..

ПВХ човни Storm: особливості та характеристики

ПВХ човни Storm: особливості та характеристикиЧовни Storm виготовляються в Україні з кращих німецьких тканин, що відрізняються високою міцністю і довговічністю. ПВХ човни Шторм - легкі, компактні і зр..

Огляд воблерів Salmo Hornet

Кожен поважаючий себе рибалка, який вирішив полювати на велику хижу рибу, повинен мати в своєму арсеналі уловисті приманки Salmo Hornet (Шершень). І це не дивно, адже на таку приманку можна зловити..

Надувні ПВХ човни: сучасні матеріали і технології

Надувный ПВХ човен є хорошою альтернативою традиційним човнам з дерева, пластику або металу. Її перевагою є економія місця при перевезенні, вона не змушує вас орендувати місце для зберігання на човнов..

Ловля щуки влітку

Влітку, по мірі прогрівання води, активність щуки починає падати, хижак стає перебірливим та вже не кидається на будь-який повз нього пропливаючий предмет. Влітку, щука через спеку може взагалі ..

Ловля судака навесні

Весняна ловля судака спінінгом представляє особливий інтерес для багатьох рибалок. Звичайно, слід зазначити, що далеко не всім, хто взяв в руки спінінг вдається зловити цього хижака. Успіх буде заб..

Ловля окуня взимку на блешню

Незалежно від пори року ловля окуня привертає увагу багатьох рибалок. Смугастий хижак завжди знаходиться в активному русі, шукає їжу по всій водоймі, тому нам доводиться пересуватися з одного місця..

Ловля ляща влітку

Липень - це вдалий час для лову крупного ляща. Ікромет у цієї риби завершується до кінця червня. Після цього вся риба розбивається на кілька зграй в залежності від розміру. Дрібний лящ їсть все, що..

Ловля карася на фідер навесні

Ловити карася можна в будь-який час року, проте навесні ловля цієї риби має свої нюанси. Фідерна рибалка полягає в постійному підгодовувані з постійним перекидуванням годівниці з нажівкою кожні 15 хви..

Клуб любителів воблерів

Слово "воблер" з'явилася давним давно, і описувало приманку, яка була виготовлена ​​вручну з дерева. На сьогоднішній день у воблерів з'явився широкий клуб любителів воблерів. Люди об'єднуют..