Ваш кошик пустий!

Повідці для риболовлі


Показано с 1 по 5 з 5 (усього 1 сторінок)

Поводок для риболовлі, який також називають підліском, являє собою відрізок матеріалу, що зв'язує жилку з гачком. Для закріплення вироба його прикріплюють до гачка та основної жилки. Купити поводок для риболовлі потрібно, щоб маскувати в водоймі жилку. Завдяки забарвленню повідця рибальського, який відповідає кольору водойми, рибі важко побачити волосінь, а закріплена приманка природно рухається в воді. Крім того, рибальський поводок забезпечує захист нитки від розриву.

Матеріал повідків для риболовлі

Одним з критеріїв вибору оснастки є матеріал виготовлення. Рибальський поводок може бути зроблений з:

  1. Титана. Відрізняється стійкістю до перекусу, довговічністю, мало важить. Титанові повідці мають високу ціну, помітні у водоймі.
  2. Вольфраму. Недорого коштує, має підвищену міцність, малу вагу, але швидко стирається в області закріплення застібки.
  3. Сталі. Захищений від перекусів, які не сплутується з водоростями, проте слабо маскується в водоймі.
  4. Флюрокарбона. Така снасть практично непомітна в водоймі, відмінно зберігає форму, зносостійка.
  5. Нейлону. Використовуваний на рибалці поводок з нейлону добре маскується в воді, є високоміцним.

Підлісок корисний при супротиву до великих хижих риб. Гострі зуби тієї ж щуки можуть легко перекусити жилку, а ось з повідцем їй буде впоратися складніше.

Види повідкової оснащення

Нейтральний поводок для риболовлі купити варто в тому випадку, якщо ви плануєте рибалити в місцях з великою кількістю рослинності. Він має таку ж щільністю, що і вода. Потопаючий поводок рибальський купити потрібно для риболовлі на чистому дні без корчів. Він має велику товщину, якщо порівнювати з іншими видами снастей для спінінга.

Флюрокарбон використовується в чистих водоймах. Щуки, коропи та інші риби не бачать його в воді. Жорсткі снасті застосовуються при риболовлі на джеркбейт. Вони недорого коштують, невидимі в водоймі.

Рибальські повідці купити можна в інтернет-магазині «Охота на Рыбалку». Виберіть потрібні товари з каталогу, додайте їх в корзину і оформите замовлення. Риболовецьке оснащення має хорошу якість, так як її зробили перевірені виробники. Здійснюється швидка доставка по всій території України.