Ваш кошик пустий!

Котушки для спінінга


Показано с 1 по 17 з 17 (усього 1 сторінок)

У спінінга котушка є обов'язковим елементом. Вона призначена для зберігання нитки, закидання вудки, проводки приманки. Від характеристик котушки для спінінга залежить, наскільки успішним буде виваджування риби.

Різновиди спінінгових котушок

Можна виділити наступні різновиди цих виробів:

  • Безінерційні. Найбільш популярні і функціональні котушки. Рибалки часто називають їх «м'ясорубками». Відрізняються різноманіттям, тому ви можете без проблем підібрати і купити спінінгову котушку під свої потреби.
  • Інерційні. Являють собою застарілі моделі. Зі створенням безинерціонок, вони втратили свою популярність через значні мінуса: після закидання приманки барабан крутиться по інерції, в результаті чого шнур утворює довгу «бороду».
  • Мультиплікатори. Варто купити котушку для спінінга такого типу, якщо ви плануєте рибалити тролінгом. Це хороший вибір для нічного лову судаків. Лише з мультіплікаторною котушкою рибалка може відчути легке клювання хижої риби, навіть при закиданні вудилища на велику відстань.

Що врахувати при виборі котушки на спінінг

Існують важливі характеристики, які вам потрібно взяти до уваги, якщо ви вибираєте відповідні рибальські котушки для спінінга.

Матеріал і вага

Котушка може бути виготовлена з металу або пластику. Пластикові вироби мають невелику вагу, не обтяжують вудку, оптимальні для ультралайт спінінгів. Котушки з металу володіють великими габаритами, тому їх не рекомендується встановлювати на легкі вудки.

Для закидання приманки на дальню дистанцію варто замовити котушку для спінінга з металу. Шнур добре по ній прослизає, отже, закид приманки значно спрощується. Крім того, метал міцніше пластику, отже, шпуля буде довше зберігати свою цілісність.

Передавальний коефіцієнт котушки для спінінга

Від цього показника залежить, скільки оборотів здійснює жилковкладач за один оборот рукоятки котушки. Наприклад, коефіцієнт «1:6» означає, що за одне прокручування рукояті жилковкладача робить 6 оборотів.

Можна купити котушку для спінінга в Києві, Одесі, Дніпрі або ж будь-якому іншому місті, одну з наступних видів:

  • швидкісна - передавальне число дорівнює 1:6-1:7.2;
  • універсальна - від 1: 4.8 до 1:5.6;
  • силова - від 1: 4 до 1: 4.7.

Для упіймання великих хижих риб^ варто купити котушку на спінінг в Україні, що відноситься до силового типу. Для ультралайт риболовлі рекомендується придбати швидкісну снасть. В інших випадках потрібно купувати універсальну оснастку.

Плавність ходу котушки

Даний параметр залежить від числа підшипників в оснащенні. Ці елементи забезпечують:

  • легкий хід;
  • відсутність люфтів;
  • тривалий період експлуатації частин вудки, які піддаються тертю.

Якщо ви вирішили купити котушку для спінінга в Одесі або іншому місті, вам варто знати, що набагато важливіше не кількість підшипників, а їх місце розташування. Хід буде плавним у виробах, де підшипники встановлені в ролику жилковкладача і на осі котушки.

Де купити спінінгові котушки?

Ви можете купити котушку для спінінга в інтернет магазині «Охота на рыбалку». Картка кожного товару містить його докладний опис, основні характеристики, інформацію про ціну. Завдяки цьому ви можете порівняти різні моделі між собою, підібравши відповідну. Можна замовити доставку. Якщо говорити про продаж котушок для спінінга, то в нашому онлайн магазині ціни істотно нижче, ніж у інших. Отже, замовляючи оснащення у нас, ви економите свої гроші.