Ваш кошик пустий!

Підсаки


Показано с 1 по 1 з 1 (усього 1 сторінок)

Щоб отримати улов, недостатньо приманити рибу до вудки. Її потрібно ще й витягнути з води. Це досить складна процедура, особливо якщо ви ловите щуку або іншу велику рибу. Якщо ви хочете спростити вилучення здобичі з води, купіть підсак для риболовлі. Вибираючи, який купити підсак на риболовлю, звертайте увагу на складові частини виробу.

Підсак для риболовлі - вибір рукоятки

Зазвичай ручки для підсака для риболовлі виробляються з углеволоконного або алюмінієвого матеріалу. У іншому випадку використовується трубка з алюмінію, яка знижує загальну вагу подсачка. Високощільні рукояті з вуглеволокна зазвичай дорого коштують, випускаються відомими зарубіжними виробниками підсак для риби та іншої оснастки.

Щоб зберігати і транспортувати снасті, купите підсак рибальський складаний, рукоять якого зроблена з 2-3 частин. Це особливо важливо для рибалок, які їдуть до водойми на велосипеді або в громадському транспорті. Аналогічною перевагою володіють телескопічні моделі.

Купити підсак в Києві - вибір обруча

Вибираючи, з яким обручем купити підсак для риби, враховуйте розміри здобичі. Найкраще такий підсак купити в Україні, у якого рукоятка і обруч надійно скріплені один з одним. Це мінімізує ймовірність поломки.

Рекомендується купити підсак для риболовлі в Україні, який виготовлений з матеріалів, стійких до корозії. Під час лову риби виріб буде постійно перебувати в умовах підвищеної вологості. Велика частина рибальських підсак мають вигляд трикутника. Крім того, можна підсак купити в Україні, який має вигляд овалу або прямокутника. Такий виріб можна застосовувати для упіймання коропових і інших великих риб.

Купити підсак для риболовлі в Києві - вибір сітки

Сітка рибальського підсаки робиться зі сплетених / пов'язаних ниток. Можна купити рибальський підсак в Україні, у якого нитки виготовлені з:

  • силікону;
  • капрону;
  • каучуку;
  • нейлону.

Вибираючи, з якою сіткою купити підсак в Україні, враховуйте, яку рибу ви будете ловити. Наприклад, якщо вам потрібно підсак купити для упіймання щук та інших хижих риб, не варто купувати виріб з капроновою сіткою. Блесневие і воблерние приманки просто порвуть її. Краще купити підсак з каучуковими / нейлоновими нитками. Пам'ятайте, що це матеріали підвищеної жорсткості, які можуть травмувати здобич.

Подсачка рибальські з нитками з силікону безпечні для рибок, так як їх вузли мають більшу м'якістю, ніж сітки з капрону / нейлону. Силіконові нитки міцні, розтяжні. Прийнявши рішення підсак рибальський купити з сіткою з силікону, ви позбавите себе від необхідності прати його після лову риби. Він легко очищається, не поглинає запахів.

Використання оснащення за призначенням

Потрібно не тільки підсак для риболовлі купити, але і розібратися в системі його експлуатації. Заздалегідь підбирайте місце, куди ви станете вести рибу. Воно повинно знаходитися подалі від рослинності. Ведучи здобич, утримуйте в одній руці вудлище, піднімаючи його трохи вгору, а в іншій - підсак. Голова видобутку повинна залишатися у воді. Виконуйте підводку вудкою, намагайтеся не ворушити підсак.


Купити підсак для риболовлі в Харкові або іншому місті можна в інтернет-магазині «Охота на Рыбалку». На підсак ціна залежить від матеріалів, з яких він виготовлений. В асортименті, крім такого оснащення, є шпулі, безінерційні котушки та інші важливі для рибалки товари хорошої якості. Ціна снастей не перевищує середньоринкову. Купіть підсак в Харкові, Дніпрі, Києві та інших містах онлайн або в телефонному режимі. У нас можлива доставка замовленого товару по всій території України.