Ваш кошик пустий!

Фідерні котушки


Показано с 1 по 8 з 8 (усього 1 сторінок)

Для риболовлі на великій дистанції від узбережжя і на значній глибині застосовуються фідерні котушки. Використовуючи спосіб лову фідером, навіть недосвідчені рибалки можуть впіймати великих мешканців водойм.

Як вибрати і купити котушку для лову фідера

Будь-яка котушка для фідера є безінерційною. Роблячи вибір подібних снастей, візьміть до уваги наступні параметри:

  1. Розмір котушки фідера. Від даного показника залежить, скільки шнура можливо накрутити на шпулю. Рекомендується купувати оснащення з розміром 2500-4500.
  2. Передавальний коефіцієнт. Характеризує число обертів шпулі за одну прокрутку рукоятки. Котушка на фідер повинна мати коефіцієнт передачі, рівний 4.5-5.5.
  3. Матеріал шпулі. При риболовлі фідером часто, крім ліски, застосовують ще й шнур. Для нього потрібно використовувати шпулю з металу, тоді як для стандартних рибальських лісок досить снастей із пластику.
  4. Фрикційне гальмо. Краще котушку фідерну купити, яка має задній фрикціон. Оснащення з переднім фрикціоном підійде досвідченим рибалкам, які тонко налаштовують вудку перед ловом риби.

Можна котушку для фідера купити, яка має бейтраннер. Це пристосування, що не дає обриватися шнуру і ламатися вудці. Крім того, бейтраннер фідерної котушки мінімізує ймовірність того, що велика риба затягне оснащення в воду. Якщо вам потрібно для фідера котушка, придбати її можна сайті інтернет-магазину «Охота на рыбалку».

Інші особливості вибору котушки на фідерне вудилище

Від плавності ходу залежить, наскільки плавно буде намотується шнуо на котушку. Крім того, цей показник впливає на чутливість снастей. Глибокі шпулі несумісні з волосінями малої товщини, так як останні заплутуються в шарах.

Найкраще таку котушку на фідер купити, яка обладнана бейтраннером. Це значно спростить риболовлю. Також, вирішуючи, яку котушку фідерні купити в Україні, враховуйте ергономічність. Вам не повинно бути некомфортно при використанні фідера, ви не повинні швидко втомлюватися.

Виберіть, яку купити котушку для фідера в Києві або іншому місті, з каталогу онлайн магазину «Охота на рыбалку», після чого оформите замовлення. Доставка замовленого на сайті товару проведуть в найкоротші терміни. Котушки для лову фідера, представлені в асортименті, мають хорошу якість і невисоку ціну.