Ваш кошик пустий!

Favorite


Cпінінг Favorite Creed 2.54 м (10-32 гр) Ex.Fast (CRD-842MH)
Описание Спиннинг Favorite Creed 2.54 м (10-32 гр) Ex.Fast (CRD-842MH) для джига, твичинга Прос..
Спінінг Favorite Creed 2.29 м (7-21 гр) Ex.Fast (CRD-762M)
Описание Спиннинг Favorite Creed 2.29 м (7-21 гр) Ex.Fast (CRD-762M) для джига, твичинга Просто..
Спінінг Favorite Creed 2.54 м (7-21 гр) Ex.Fast (CRD-842M)
Описание Спиннинг Favorite Creed 2.54 м (7-21 гр) Ex.Fast (CRD-842M) для джига, твичинга Просто..
Показано с 1 по 20 з 107 (усього 6 сторінок)

Favorite - міжнародний виробник снастей для лову хижої риби з штаб-квартирами в Україні, США, Японії і виробничими потужностями в Східній Азії. Заснована в 2006 році професійними рибалками і спортсменами як локальний бренд в структурі великого дистриб'ютора рибальських товарів, сьогодні компанія продає продукцію бренду в 42 країнах світу.


Спочатку продукція бренду була протестована в водоймах країн СНД, де ситуація з громадянами та розміром риби далека від ідеальної. Через це ми постійно вдосконалювали свої навички та снасті, щоб отримувати кращі результати та задоволення від риболовлі. Згодом, виїжджаючи на змагання і виставки в інші країни, ми зрозуміли, що можемо запропонувати першокласні рішення для будь-якого водоймища.


Власні дослідні та конструкторські центри в Україні і Азії дозволяють швидко реагувати на запити ринку, знаходити ефективні рішення в дизайні та функціональності продукту. Ми вивчаємо потреби кожного окремого рибалки і пропонуємо спеціалізовані рішення для різних видів риболовлі, навіть у продуктах з бюджетних модельних лінійок. А для вимогливих і досвідчених рибалок бренд пропонує спеціалізовані вудилища Proseries, які виготовлені з використанням топової фурнітури світового лідера FUJI, препрегів концерну TORAY і унікальних запатентованих розробок компанії Favorite.


Вся продукція проходить двоетапний контроль якості. На першому етапі продукція перевіряється на власних виробничих філіях в Східній Азії, а на другому етапі - на регіональних складах фахівцями відділу технічного контролю. Всі нові розробки тестуються співробітниками і самими вимогливими послідовниками бренду. Тому ми впевнені в продукції і даємо річну гарантію на вудилища і котушки Favorite. Крім того, на складі в постійній наявності знаходяться запасні частини для вудилищ і шпулі для котушок, а також широкий перелік деталей до рибальським котушок.


Ставити собі амбітні цілі, не брати компромісів і досягати найвищих результатів в рибалці, роботі і житті - такі принципи нашої команди. Ця пристрасть до своєї справи і хобі дозволила нам об'єднати найкращих партнерів, спортсменів і рибалок усього світу навколо бренду Favorite.